לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת מהות - עמוד ראשי

מכללת מהות - אקופרסורה תאילנדית

אקופרסורה תאילנדית - הענף הרפואי של העיסוי התאילנדי
האקופרסורה התאילנדית הינה אחד מענפיה החשובים של הפיזיותרפיה המסורתית שהתפתחה במזרח אסיה. היא נמצאת בשימוש יומיומי נרחב במרפאות כאב ברחבי תאילנד ובעלת הצלחות מעולות ומרשימות בפיתרון בעיות אורטופדיות פשוטות ומורכבות גם יחד, כגון: בעיות בשלד הגוף, כאבי שרירים, בעיות במפרקי הגוף השונים, וכדומה.
אקופרסורה עושה שימוש בידע של נקודות מדויקות בעלות כוח ריפוי ללא שימוש במחטים אלא על ידי לחץ אצבעות, כפות ידיים, מרפקים וברכיים. המיוחד בשיטת טיפול זו שהיא מובנית מאוד במערכי נקודות הטיפול שלה, בצורת האבחון הפשוטה והבהירה שלה ובשיטת הטיפול שהיא קלה ללמידה וישום.
לעתים קרובות, בעיות פיסיות ונפשיות יבואו לידי ביטוי בערוצים ונקודות בגוף ההופכים לנוקשים, חלשים ורגישים בתחושה ובמגע. מטפל מיומן יודע לאתר ערוצים ונקודות אלו ולטפל במכאובי הגוף השונים דרכם. הידע העתיק של מערכי הנקודות של האקופרסורה התאילנדית אותו נלמד בקורס, מכוון את המטפל ביעילות אל קבוצת הנקודות בה יש לטפל בכל מצב אורטופדי נתון ובכך מבטיח אבחון מהיר, מפגש טיפולי ממוקד ותוצאות ריפוי טובות ומהירות.
למי מיועד הקורס? לבוגרי קורסי המגע השונים. דרישת קדם: קורס אנטומיה ופיזיולוגיה.
מרבית שעות הקורס יוקדשו לתירגול מעשי שכלול:
1. איתור מסלולי הריפוי ונקודות הלחיצה - שליטה טובה באנטומיה של נקודות האקופרסורה משמעותה הכרת הגוף, והיא הבסיס ההכרחי ליכולת לטפל ביעילות ובביטחון בבעיות ובהכשרת התלמיד כמטפל מעולה.
2. מהלכי טיפול - רכישת מיומנות בטכניקות לחיצה וטיפול נכונות ומדוייקות היא המפתח לטיפולים בעלי השפעת ריפוי עמוקה.
3. אבחון - נלמד איך לתשאל מטופל, איך להתבונן בו, ואיך להרגיש את ביטוי הבעיה שלו בנקודות ובערוצים. מיומנות באבחון נרכשת תוך התנסות ותרגול רב.
4. התנסות במערכי טיפול מלאים - רוב שעות הקורס נאבחן ונטפל האחד בשני. נלמד את השיטה הן כמטפלים והן כמטופלים.
כמו כן, נלמד לבצע מערכי טיפול קצרים של 20-25 דקות המתאימים למצבי טיפול אשר חלה עליהם מגבלת זמן, ונלמד מערכי טיפול מלאים המתאימים לזמני טיפול של 50 דקות ויותר. טיפול קצר מתבסס על טיפול בקבוצת הנקודות שמטיבה עם הבעיה הנתונה ומניב תוצאות ריפוי משמעותיות. מערך טיפול מלא כולל 'חימום' וטיפול בערוצי הריפוי לפני ההתמקדות בנקודות מערך הטיפול. בטיפול מלא משלבים את מערך הנקודות בעבודה כללית ומקיפה יותר שתכלול באופן אידיאלי את הגוף כולו. הטיפול המלא והכללי יותר הוא זה שמניב את תוצאות הריפוי הטובות ביותר.
תאריך פתיחה: ימי שישי 9:00-13:00 מה-25.6.10 משך הקורס: 13 מפגשים כולל 2 מפגשי סטאז' [סה'כ 75 שעות לימוד אקדמאיות].
* לבוגרי הקורס תוענק תעודה מטעם מכללת מהות ומרכז ההשתלמויות בר אילן.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS