לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מסלולי הכשרה והסבה למקצועני הייטק – לבעלי רקע - ראשי

הכשרת מומחה BI מוסמך מיקרוסופט MCSE: Business Intelligence בסביבת Microsoft SQL


הגרסה האחרונה Microsoft SQL Server 2012 הינה גירסה פורצת דרך בתחום ה- BI ומכילה מגוון רחב של כלים ליישום מתודולוגיות הפרויקט. יתרונה הגדול של מיקרוסופט בתחום הוא מגוון הכלים, היכולות והפתרונות לכל צורך ודרישה בתחום מסדי הנתונים והבינה העסקית וחיבורם לנתוניו העסקיים של הארגון. הטכנולוגיות המתקדמות ב- SQL Server 2012 מסייעות להפחית את העלות הכוללת של הבעלות [TCO] ולשפר את יעילות הארגון באמצעות ניהול נתונים בארגון ובינה עסקית. המשתתפים בקורס ילמדו בצורה מעמיקה אודות מגוון הטכנולוגיות, הכלים השונים והפתרונות המסופקים בגרסת 2012. הקורס יכלול העמקה ביכולות מפתח רבות כולל בנייה מהירה של יישומים על-ידי שיפור יעילות ומהירות הפיתוח, יכולות ניהול שונות כולל אבחון, התאמה וקביעת תצורה אוטומטיים לצמצום עלויות התפעול תוך הפחתת הצורך בתחזוקה וניהול כמויות גדולות מאוד של נתונים בקלות, זמינות גבוהה להבטחת המשכיות עסקית והגנה מפני טעויות אנוש, אבטחה, ניטור ושיפור ביצועים, וכן בינה עסקית והשגת תובנות עמוקות יותר מתוך נתוני הארגון באמצעות ניתוח ודיווח משולבים ומקיפים לצורך קבלת החלטות משופרת.
המסלול משלב מודול לימוד על פתרונות הבינה העסקית [BI] של SAP BusinessObjects מספקים יכולות BI מקיפות ורחבות, שיעצימו את המשתמשים ויסייעו להם להפיק החלטות יעילות ומושכלות, בהתבסס על ניתוחים ונתונים אמינים.
הקורס מכין בצורה מושלמת לכל מבחני ההסמכה של חברת מיקרוסופט בגרסת SQL Server 2012, לקבלת תואר MCSA: SQL Server 2012 וכן תואר מתקדם ביותר בתחום ה BI: MCSE: Business Intelligence.
יתרונות המסלול:
-המסלול מתמקד בטכנולוגיה העדכנית והנפוצה ביותר בשוק בגרסתה החדשה Microsoft SQL Server 2012
-התואר פותח כמענה לביקוש מצד התעשייה. בעל התואר מוכר על ידי התעשייה כמומחה BI . מסלול ההסמכה מאפשר לאנשי BI להוכיח שבידם הכישורים הנחוצים לתכנון, פיתוח, בדיקה ופריסה מוצלחת של מערכות תוכנה מורכבות הכוללות בסיסי נתונים, תקשורת, שירותים וממשקי משתמש
-המסלול מועשר בלמידת כלים BI - SAP BusinessObjects . הודות לפתרונות רבי העוצמה של SAP BusinessObjects, יוכלו המשתמשים מכל מחלקות הארגון לגשת, לשנות, לנתח, לנווט ולשתף מידע.
-מסלול זה משלב פרויקט מעשי המתבצע במעבדה יישומית המצוידת במחשבים חדישים ובסביבת עבודה מציאותית, כך שהיא מדמה סביבת ארגון ממוחשב אמיתי ומקנה לבוגרים ניסיון מעשי ביישום המערכת, ניהולה, תמיכה וטיפול בסביבה. ניסיון מעשי זה מקנה יתרון רב בקליטה בעבודה
קהל היעד:
הנדסאים ובוגרי אוניברסיטאות בעלי רקע בעולם מערכות המידע
תוכניתנים
מנהלי תשתיות
מנתחי מערכות
אנשי מערכות מידע
המעוניינים להשתלב בעבודה בסביבה המתקדמת והחדשה של Microsoft SQL Server 2012 ולהתמחות בפתרונות ה- Business Intelligence הייחודים של גרסה זו.
דרישות קדם:
מילוי שאלון אישי וקורות חיים.
ניסיון קודם בתחום מערכות מידע.
ראיון אישי יעוץ עם גורם מקצועי בתחום מערכות מידע
תארים ובחינות הסמכה:
בסיום הלימודים תלמיד יוצא מוכן למבחני הסמכה של מיקרוסופט לקבלת התואר MCSE: Business Intelligence .
הקורס כולל תכנים מקוריים של חברת מייקרוסופט בשילוב תכנים ייחודיים שפותחו עבור קורס זה. תכנים אלו יכינו את המשתתפים בו לקראת 2 מבחני הסמכה בינלאומיים של חברת מיקרוסופט:
1.ההסמכה חדשנית ביותר MCSA: SQL Server 2012.
2. MCSE: Business Intelligence

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS