לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המכללה האקדמית לישראל - תואר ראשון [BA] בניהול מערכות בריאות

בעולם דינאמי משתנה, מערכות השירות הציבורי מהוות אתגר ויציבות. לשואפים לביטחון כלכלי ומקום עבודה מאתגר כדאי לבחור במערכת הבריאות. אתגרי הניהול של מערכת הבריאות בישראל מדגישים את הצורך בהכשרה מקצועית רחבה ועדכנית להפעלה יעילה, כלכלית ואיכותית של השירות בבתי החולים, בקופות החולים ובמרפאות הקהילתיות שחשיבותן והיקף פעולתן נמצאים בפיתוח מתמיד.
תכנית הלימודים המוצעת מכשירה את בוגריה להשתלב בתפקידי ניהול בתחום הבריאות כשלרשותם כלים ייעודיים לביצוע תפקידים אלו: הבנה בניהול, בכלכלה, במערכות מידע, בהנעת עובדים ובמיוחד הבנת המשמעות של אספקת שירותי בריאות המותאמים לצרכי אוכלוסיית המדינה על כל גווניה.
כדי להעניק לבוגרים את הידע הנדרש בתפעול מערכת הבריאות בארץ, כוללת התכנית פרויקטים מעשיים במנהל: בבתי-חולים ובמרפאות הקהילה. הפרויקטים המעשיים חושפים את הסטודנטים ל'שטח' ומפגישים אותם עם מנהלים בכירים ואנשי מפתח במערכות הבריאות, כך שכל הנלמד בתיאוריה מתורגם ונבדק הלכה למעשה. כמו כן, החשיפה של הסטודנטים לאנשי המפתח בשטח, לצד ההכרות עם מרצים המשמשים בתפקידי ניהול בכירים במערכת הבריאות, יפתחו בפניהם אופקים להמשך תעסוקה בעתיד, כבוגרים.
תכנית הלימודים עונה לצרכי מערכת הבריאות העתידית של מדינת ישראל. בוגרי התוכנית יצוידו בידע מנהלי יישומי מתקדם ועדכני בתחומי הבריאות וכן במיומנויות ובכלים ניהוליים שיאפשרו להם לעמוד באתגרי הרפואה ושירותי הבריאות בישראל.
משך הלימודים:
3 שנים, 3 ימים בשבוע, פעמיים בשבוע אחה'צ ויום שישי
תנאי קבלה:
- בגרות מלאה בממוצע 80
- פסיכומטרי בציון 500 [בפרק האנגלית 85/אמי'ר 185] או זכאות לתעודת בגרות וציון פסיכומטרי של 530
- פטור מפסיכומטרי למועמדים מעל גיל 30
סוג תעודה:
BA בניהול במערכות בריאות
* המכללה מקיימת רשת של קורסים טרום אקדמיים הכוללים: הכנה למבחן הפסיכומטרי ולמבחני האמי'ר, קורסי הכנה באנגלית ומכינה לבגרות [30+].
* התכנית מיועדת לכל מי שמבקש להשתלב בתפקידי ניהול בארגוני בריאות, ציבוריים או פרטיים: בתי חולים, קופות חולים, קליניקות, חברות ביטוח ועוד.
* מלגה ייחודית בסך 8,000 ₪ תוענק ל-20 הנרשמים הראשונים.
* מלגה ייחודית תינתן לעובדי ביה'ח שיבא.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS