לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מפתח תוכנה מוסמך מיקרוסופט MCPD


המסלול למתקדמים מוכוון וממוקד לתחום המעשי של סביבת הפיתוח של מיקרוסופט ו- .NET הוא מאפשר למשתתפים התקדמות מהירה אל ההסמכה, התמקדות בפיתוח מערכות עשירות ופתרון בעיות מורכבות, ומאפשר לבוגרים לסיימו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר כדי לאפשר התקדמות בעולם העבודה.
הסמכת MCPD Web Developer 4ממוקדת בפיתוח יישומי אינטרנט, ומספקת יכולות לשימוש בטכנולוגיות וכלים מבית מיקרוסופט כגון Visual Studio 2010 ו-.NET 4 בוגרי ההסמכה יחזיקו ביכולת לתכנן, לפתח ולפרוס יישומי אינטרנט מורכבים, הכוללים ממשק משתמש מתקדם בצד הלקוח ושימוש בבסיסי נתונים מתקדמים, כגון SQL Server 2008. כמו כן, מסלול ההסמכה מספק את הידע והיכולות לפיתוח על גבי פלטפורמת מחשוב הענן Azure של מיקרוסופט.
- המסלול מתבסס על כלי הפיתוח Visual Studio 2010 שהוא החזק והמתקדם ביותר בעולם לפיתוח יישומים מורכבים, הן בצד הלקוח והן בצד השרת.
- הביקוש לאנשי .NET מנוסים הולך וגובר. סביבת הפיתוח .NET 4.0 היא סביבת הפיתוח המובילה כיום וארגונים רבים בארץ מבצעים מעבר אליה.
- MEASUREUP: מכללת הי-טק מציעה לתלמידיה מערכת מחשוב מתקדמת המסייעת בהכנה למבחני ההסמכה של Microsoft [שימו לב כי לא כל ההסמכות מופיעות ב- MEASUREUP].
משך הלימודים
50 מפגשים, 200 שעות, לימודי ערב
תנאי רישום/קבלה
- מועמדים בעלי ניסיון מוכח בתכנות מונחה עצמים לרבות C#, C++,Java,VB.NET - עדיפות למועמדים בעלי ניסיון פיתוח ב-Visual Studio באחת משפות ה-.NET לרבות C# ו-VB.NET
סוג התעודה/תואר
- בעל התואר מוכר על ידי התעשייה כמומחה לפיתוח תוכנה באמצעות Visual Studio 2010
- התואר מספק מענה לביקוש הגבוה שנוצר בתעשייה לאנשי מקצוע בעלי ידע מקיף ויכולות מוכחות. התואר מהווה אישור לידע וליכולות הנדרשים לתכנון, פיתוח, בדיקה ופריסה מוצלחת של מערכות תוכנה מורכבות הכוללות בסיסי נתונים, תקשורת, שירותים וממשקי משתמש.
- הסמכת Web Developer 4הינה ההסמכה הגבוהה ביותר לאנשי פיתוח בכירים העוסקים בתכנון ובפיתוח של פתרונות WEB.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS