לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
סומו - עמוד ראשי

סומו - קורס לינקדאין

הייתה לכם הזדמנות להתחבר לאנשים המשפיעים ביותר בזירת העיסוק שלכם, לייצר קשרים שיסייעו לכם להתקדם ולמנף את המיתוג שלכם לצד הזדמנויות עסקיות לגיוס כספים, מציאת שיתופי פעולה והתקדמות בסולם התפקידים – האם הייתם מסרבים?

צר לנו לבשר לכם, רובכם מסרבים להזדמנויות הפז הטמונות בחלקכם – הזירה החברתית קידמה את הגלובליזציה והפכה את העולם לשטוח , כשמרחקים פיזיים הפכו לפחות משמעותיים ביכולת האישית של כל אחד מאיתנו להתקדם ולהתפתח בחיים.הסוד טמון בהגדלת מאגר הקשרים החברתיים והעסקיים שלנו וכיום אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר ברשת העסקית המובילה בעולם – LinkedIn.


צעד ראשון בדרך למיתוג אישי ועסקי


כאזרחים החיים בישראל אתם וודאי יודעים שאין גורם טוב יותר להתקדם מאשר שימוש בחברים ואנשים שונים שיפתחו לנו את הדלתות הנכונות. לינקדאין היא בדיוק הרשת שמטרתה לעשות זאת – אך בהיבט העסקי. את פייסבוק כולנו מכירים וכבודה במקומה מונח, אך בעוד פייסבוק נתפסת כרשת חברית יותר, בלינקדאין המהות היא עסקית וכך גם הקשרים בין הפרופילים השונים בה.


פרופיל בלינקדאין הוא היום כלי שחובה לעשות בו שימוש אם אתם מחפשים עבודה / לגייס עובדים או להגדיל את המיתוג האישי והעסקי שלכם.למעלה מ- 150 מיליון משתמשים בכל העולם, ביניהם בעלי תפקידים בכירים בחברות הגדולות ביותר במשק ומיליוני עובדים בשלל תחומים, מתרועעים ויוצרים שיתופי פעולה וחיבורים עסקיים. אם אתם מחפשים את עבודת החלומות שלכם, לייצר שיתופי פעולה עסקיים או פשוט להיראות יותר בתעשייה בה אתם עובדים – לינקדאין זה המשרד הוירטואלי שלכם.


קורס לינקדאין – למי זה מתאים?


לחלק גדול מאיתנו אולי כבר יש פרופיל לינקדאין, השאלה היא אם אנחנו מנצלים אותו עד תום. התשובה במרבית המקרים תהיה שלילית לאור העובדה שבלינקדאין יש עשרות כלים, פלפורמות ואפליקציות שמרבית החברים בלינקדאין כלל לא מכירים ולא עושים שימוש או יותר נכון עושים שימוש לא נכון. במציאות כיום, בה כולנו מחוברים באופן שוטף למחשב ולסלולר, גם קשרים עסקיים נעשית בצורה וירטואלית. בהרבה מאוד מקרים פשוט חשוב להכיר את האנשים הנכונים, שיוכלו לחשוף אתכם לתכנים והעבודות המעניינות במקצוע שלכם. על כן, קורס לינקדאין מיועד בראש ובראשונה לכל מי שמעוניין לשפר ולהרחיב את רשת הקשרים העסקיים שלו. הרשת רלוונטית לבעלי תפקידים מכל קשת המקצועות, כששכירים רבים משתמשים בה על מנת למצוא עבודות ועצמאיים משתמשים בה למיתוג אישי ועסקי, לגיוס עובדים ולשם הגדלת מכירות.


שוק עבודה וירטואלי
כאמור, אחד השימושים העיקריים של לינקדאין היא סביב שוק העבודה. היות ומדובר ברשת עסקית, כל החברים בה יודעים שהמטרה העיקרית היא עסקים וחיבורים עסקיים. זו הסיבה שמדובר בזירה חופשית בה אתם נחשפים לפוטנציאל עסקי עצום של שיתופי פעולה עסקיים, איתור וגיוס עובדים לאחר מעקב שוטף אחריהם וכמובן מציאת עבודה. עידן קורות החיים הולך וחולף מהעולם, מחלקות משאבי אנוש של הארגונים הגדולים מאתרות את המועמדים הפוטנציאליים לאור ההתנהלות העסקית והרזומה שהם בוחרים להציג ברשת.


קורס לינקדאין – למי שבאמת רוצה להתקדם!
כפי שכבר הבנתם שימוש בלינקדאין הוא כיום צורך קיומי למי שרוצה להתקדם.


אם אתם מחפשים עבודה – קורס לינקדאין של מכללת סומו יעניק לכם את כל הכלים לאתר עבודות קוסמות ולייצר ערוץ ישיר לדמויות מפתח מהתעשייה בה אתם עובדים.


אם אתם בעלי עסק ורוצים להרחיב את הרשת העסקית שלכם ואף מחפשים השקעה מחברות מחו'ל – בקורס שלנו נראה כיצד תוכלו להתחבר לאנשים מובילים ומשפיעים בכל העולם ודרכם בעזרת שיווק נכון לייצר הזדמנות עסקית. שיתופי פעולה קורים מדי יום בלינקדאין. הצטרפו ל-200 מיליון חברות וארגונים שכבר פעילים בלינקדאין.


קורס לינקדאין במכללת סומו


אתם במרחק קליק אחד שיפתח בפניכם את הדלת לעולם העסקי הוירטואלי. המרצים שלנו מביאים אתם ניסיון עשיר בשיווק ומיתוג אישי עסקי בלינקדאין, ומביאים דוגמאות רבות והסברים מעשיים כיצד לנצל את הרשת בצורה אופטימאלית.


 


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS