לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי מחשבים - עמוד ראשי

הטכניון לימודי המשך - מפתחי תוכנה בסביבת NET ו-Android

מפתחי תוכנה בסביבת .NET ו-Android [חיפה+ ת'א]
שעות רבות הושקעו בפיתוח התוכנית, במטרה להוביל את הסטודנט לרמת מומחיות בפיתוח תוכנה בפלטפורמת Microsoft .NET Framework, שהינה פלטפורמת הפיתוח הפופולארית ביותר כיום.
הסטודנט ילמד בהדרגה נושאים רבים ותחומי ליבה במדעי המחשב ופיתוח מערכות מידע, ויתמקצע בשפת התכנות הנפוצה C# ['סי שארפ']. כמו כן, הסטודנט ילמד לעומק על טכנולוגיות מבוססות Microsoft.NETFramework , יידע לאפיין ולממש מערכות מידע ולכתוב תוכניות המבוססות על טכנולוגית .NET Framework
הקורס הינו מעשי וכולל תרגול רב לכל אורכו, לרבות הגשת שני פרויקטים במהלך הקורס: פרויקט אמצע ופרויקט סיום, שיקיפו את הידע שנרכש עד אותו שלב בקורס.
הקורס נכתב באוריינטציה המותאמת לצרכי השוק, כך שהסטודנט יצבור בנוסף התמחויות בכלים ובטכנולוגיות Microsoft משלימות, המבוססות על אותה פלטפורמה.
בנוסף, הקורס מספק לסטודנט את הכלים והידע הנדרש למבחני ההסמכה של Microsoft לקראת ההסמכה הבינלאומית MCPD [MicrosoftCertifiedProfessionalDeveloper] בהתמחות ASP.net לפיתוח באינטרנט.
על מנת להרחיב את אפשרויות התעסוקה נלמד פתוח ב Android שהינה פלטפורמת פיתוח מבוססת קוד פתוח. Android נמצא היום במכשירי כף יד מובילים, טאבלטים ומוצרים נוספים.
שלוב שתי שפות הפיתוח מונחות העצמים וידיעה של קוד סגור לצד קוד פתוח נותנות ללומד אפשרויות התפתחות מעולות בעולם ההיטק.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS