לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת אפקה - ראשי

תואר שני בהנדסה וניהול מערכות שירות .M.Sc*


מטרת התוכנית של מכללת אפקה היא הכשרת מנהלי מערכות שירות שיישמו מתודולוגיות הנדסיות וניהוליות תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות, מתוך הבנה מעמיקה של הגורם האנושי המעורב בתהליך הן מצד נותן השירות והן מצד מקבל השירות.
בוגר התכנית יכיר את את התיאוריות והכלים המערכתיים העומדים לרשותו וירכוש מיומנות שימושם.  בפרויקטי גמר צוותיים הסטודנטים יישמו את המיומנויות אשר רכשו בתכנית.


תחומי הידע אותם ירכוש מוסמך התוכנית הינם:
ניהול הלקוחות -  תחום ידע המטפל במכלול הקשרים עם הלקוח בהיבט התהליכי וההתנהגותי. זו המסגרת הדואגת למימוש ציפיות מוסכמות ומחייבות [ולעיתים מעבר לכך].
ניהול ותפעול - תחום ידע המקיף מערכת של פעילויות עם קשרי גומלין וסדר קדימויות, שבהם משולבים משאבים המשמשים כתשומות כגון: לוגיסטיקה, עובדים, מכונות, ציוד, חומרים, הון, ידע וכדומה, המשתלבים יחד כדי לייצר תפוקות שירותיות.
ניהול תשתיות – מתן שירות בכל שלבי שרשרת השירות חייב להתבסס על סביבה ממוחשבת ומתוקשבת. סביבה זו מתבססת על תשתיות חומרה תוכנה ותקשורת. תשתיות השירות חייבות להיות מתקדמות ויעילות על מנת שהארגון יממש את מלוא הפוטנציאל שלו.
אינטגרציה - במהלך הלימודים יושם דגש על פיתוח החשיבה המערכתית והיכולת לתכנן, לשלוט, למדוד, לאתר חלופות ולהתעדכן בהיבטים הרב-תחומיים של פיתוח מערכות שירות תוך הבנה של הסביבה העיסקית והרגולטורית.
התכנית תקדם שיתוף פעולה הדוק עם תעשיה וממשל בתחום השירות.


*פתיחת התוכנית וההרשמה אושרו ע'י המל'ג


 

התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS