לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה האקדמית תל אביב יפו - עמוד ראשי
שירותים לסטודנט של האקדמית תל אביב - יפו
מדעי המחשב לתואר ראשון B.Sc
B.A מערכות מידע לתואר ראשון
מדעי החברה והרוח
מדעי ההתנהגות לתואר ראשון B.A
בית הספר לניהול וכלכלה - תואר בכלכלה וניהול
מדעי הסיעוד

האקדמית תל אביב יפו - מקצועות המחשב

מקצועות המחשב:
תואר שני במדעי המחשב M.Sc -
תוכנית הלימודים לתואר שני מיועדת להרחיב ולהעמיק את הידע של הסטודנטים, בעיר לפי הצרכים של התעשייה עתירת הידע. התוכנית מרחיבה את התשתית התיאורטית שנלמדת בתואר הראשון, ומוסיפה העמקה והרחבה בתחומי ידע נוספים וביכולות המקצועיות של הלומד. לימודי התואר השני מאפשרים ללומדים להתעדכן ולגשר על פערי ידע שנוצרים עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה והיישומים בתחום, על בסיס תוצאות המחקר העדכניות ביותר.
היקף התוכנית: 48 נקודות זכות.
לימודי התואר השני במדעי המחשב M.Sc עם התמחות במדעי המחשב התאורטיים -  
תוכנית הלימודים לתואר שני מיועדת להרחיב ולהעמיק את הידע של הסטודנטים, בעיקר לפי הצרכים של התעשייה עתירת הידע. התוכנית מרחיבה את התשתית התיאורטית שנלמדת בתואר הראשון, ומוסיפה העמקה והרחבה בתחומי ידע נוספים וביכולות המקצועיות של הלומד. לימודי התואר השני מאפשרים ללומדים להתעדכן ולגשר על פערי ידע שנוצרים עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה והיישומים בתחום, על בסיס תוצאות המחקר העדכניות ביותר. היקף התוכנית: 48 נקודות זכות.
המסלול נועד לבסס ולהרחיב את היעד התיאורטי הרלבנטי לחזית המחקר הנוכחית במדעי המחשב. המסלול מומלץ במיוחד לסטודנטים, החושבים על המשך לימודים לתואר שלישי במדעי המחשב.
לימודי התואר השני במדעי המחשב M.Sc עם התמחות בניהול מערכות מחשב -
תוכנית הלימודים לתואר שני מיועדת להרחיב ולהעמיק את הידע של הסטודנטים, בעיקר לפי הצרכים של התעשייה עתירת הידע. התוכנית מרחיבה את התשתית התיאורטית שנלמדת בתואר הראשון, ומוסיפה העמקה והרחבה בתחומי ידע נוספים וביכולות המקצועיות של הלומד. לימודי התואר השני מאפשרים ללומדים להתעדכן ולגשר על פערי ידע שנוצרים עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה והיישומים בתחום, על בסיס תוצאות המחקר העדכניות ביותר.
המסלול מיועד לסטודנטים המעוניינים לפתח ולבסס את הרקע הניהולי הטכני כחלק מהידע הנדרש לתפקידים ניהוליים בתעשייה. הדגש במסלול זה הוא על היבטים ייחודיים לניהול מערכות משובצות מחשב ופרויקטים עתירי תכנה.
היקף התוכנית: 48 נקודות זכות.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS