לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המסלול האקדמי המכללה למינהל - דף ראשי

המסלול האקדמי המכללה למינהל- לימודי כלכלה

B.A. בכלכלה וניהול:
החוג לכלכלה מקנה לבוגרים ידע כלכלי יישומי נרחב. הוא מכשיר את בוגריו עבור תפקידי ניהול בסקטור הבנקאי, בסקטור הבורסאי, בשיווק ופרסום, מודיעין עסקי, שיווקי ואסטרטגי, בתחום האנליסטי ועוד. החוג שוקד על שיפור מתמיד באיכות ההוראה ובמערך השירותים לסטודנטים, ומתאים ברציפות את תכנית הלימודים להתפתחויות במחקר ובמשק המקומי והעולמי. בנוסף, החוג משתף פעולה עם גורמים מקצועיים במשק ובמערך ההשכלה הגבוהה, ומקיים יחד עם תכנית הלימודים הרגילה, גם הרצאות אורח של מנהלים בכירים, כלכלנים ומומחים בעלי שם ממגזרים שונים. מגוון העיסוקים העומד בפני בוגר החוג הוא רחב וכולל מסלולי ניהול. תכנית הלימודים כוללת התמחות בשנה השלישית בשניים מתוך ארבעת התחומים: מימון, שיווק, מערכות מידע, כלכלה מורחב.
ניהול והטמעת מערכות ERP-SAP :
לאחרונה פתח החוג בהתמחות חדשה בניהול והטמעת מערכות ERP-SAP. ההתמחות נועדה להקנות לסטודנטים את התפיסה העסקית העומדת מאחורי אימוץ יישום והטמעה של מערכות מידע ארגוניות [ERP], המאפשרות לתכנן ולנהל את משאבי הארגון. במסגרת ההתמחות ילמדו הסטודנטים את עקרונות השימוש במערכות מידע לניהול הפונקציות הארגוניות השונות והאינטגרציה ביניהן, בעזרת מערכת my SAP Business Suite, תוך מתן דגש לרכיב my SAP ERP. בתום ההתמחות תוענק תעודה גמר קורס SAP. הסטודנטים יכירו את התהליכים העסקיים והפעילויות בתחומים הפונקציונאליים השונים בארגון כמו כספים,לוגיסטיקה ומשאבי אנוש, כל זאת תוך הבנת אופן שילובן של פונקציות ארגוניות שונות במערכת מידע אחת, והתנסות בהרצת תהליכים עסקיים ואינטגרטיביים במערכת ERP.
לימודי ערב:
לימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למינהל מאפשרים ללמוד לתואר מבוקש ולהמשיך לעבוד במשרה מלאה. הלימודים נפרשים על פני 9 סמסטרים בסך הכל, 3 סמסטרים כל שנה. תכנית הלימודים בשנה השלישית כוללת שתי התמחויות מבין התחומים הבאים: מימון, שיווק, מערכות מידע, כלכלה מורחב.
תכנית משולבת במשפטים וכלכלה:
התכנית מאפשרת לרכוש השכלה ולעסוק ביחסי הגומלין שבין עולם המשפט והעיסוק המשפטי לבין מדע הכלכלה. בנוסף, התכנית כוללת התמחות במימון פיננסי.
קורס חדש בביטוח פנסיוני:
הקורס פותח צוהר לתחום הייעוץ הפנסיוני, שמתפתח לאור השינויים שחלים בשווקים בהמשך לרפורמת בכר בשוק ההון הישראלי. במסגרת הקורס יוקנו ללומדים בו כלים אקדמיים ויישומיים להשתלבות בתחום חדש של חסכון ארוך טווח. חשוב לזכור - העיסוק בביטוח פנסיוני במסגרת בנקים, חברות ביטוח או בתי השקעה מחייב רישיון יועץ פנסיוני או רישיון משווק פנסיוני. בקורס יעשה שימוש בכלים מתחום הביטוח, האקטואריה, המימון והמיסוי. הקורס יכול להקנות לתלמיד בתנאים מסוימים [הנקבעים בתקנות משרד האוצר] פטור מבחינה בנושא יסודות הביטוח, שהיא חלק מהבחינות הנדרשות לצורך קבלת רישיון יועץ פנסיוני.

תוכניות לימוד נוספות בכלכלה הנלמדות במכללה למנהל הן:

M.B.A התמחות בניהול בינלאומי
M.B.A התמחות בניהול חברות טכנולוגיה
M.B.A התמחות במימון וניהול פיננסי לרו'ח
M.B.A התמחות במיסוי עסקי

למידע נוסף מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS