לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז האקדמי למשפט ולעסקים- דף ראשי

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - לימודי B.A לתואר במנהל עסקים


הפקולטה למנהל עסקים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוקמה על ידי מרצים בכירים עתירי ניסיון בהוראה, במחקר ובייעוץ עסקי-כלכלי. הפקולטה שמה לעצמה למטרה להכשיר את הדור הבא של מנהלים וממלאי תפקידי מפתח במשק הישראלי. הפקולטה רואה עצמה מחויבת לתת לבוגריה ידע וכלים עדכניים בתחומי הניהול, הכלכלה, המימון, השיווק והחשבונאות. המרכז האקדמי מעניק לסטודנטים ידע נרחב במגוון תיאוריות מהותיות, כלי ניתוח ומתודות המבוססות על ניתוח אירועים, מגוון גדול של התמחויות אקטואליות ומבוקשות, סגל מרצים מצוין, תנאי לימוד נוחים, מתקני לימוד מתקדמים, בנוסף לקורסים בתחומי הליבה של מנהל עסקים ילמדו הסטודנטים קורסים בנושאי ניהול איכותי ואתיקה וקורסים הקשורים לעולם המשפטים, סימולציות של פעילויות מסחר בורסאיות בסמינר מימון הנערך בחדר בורסה ועד.
במסגרת הפקולטה למנהל עסקים פועלים שני חוגים:


 


לימודי B.A. לתואר במנהל עסקים


החוג למנהל עסקים המציע לימודי  B.A במנהל עסקים ותוכנית מנהלים, החוג לחשבונאות המציע לימודי   B.A בחשבונאות.התמחויות במסגרת התואר במנע'ס:
שיווק -נושאי הלימוד בחטיבת ההתמחות מעניקים לסטודנטים כלים לניתוח הסביבה העסקית של המתחרים והצרכנים ומלמדים כיצד למקסם את הפוטנציאל השיווקי תוך שימוש בערוצי הפצה יעילים, תמחור נכון ותכנון תמהיל השיווק באופן מיטבי. ההתמחות מכשירה את הלומדים לתפקידים בתחום השיווק: מנהלי שיווק ותקשורת שיווקית, מנהלי מוצרים ומותגים בחברות ובארגונים, וכן לתפקידים מגוונים במשרדי פרסום ויחסי ציבור חברות ייעוץ ומכוני מחקר.


 


מימון - תחום המימון עוסק בהקניית כלים הדרושים לניהול הפיננסי של חברות ולניהול השקעות. במהלך הלימודים ייחשפו הסטודנטים ליעוץ ופיזור סיכונים בתיקי השקעות, מדדי ביצועים, הערכת עלות ההון ותקצוב הון, מבנה ההון האופטימאלי של החברה ונקודת האיזון, ורקע בתחום המכשירים הפיננסים. דגש מיוחד מושם על הבהרת ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של שוק ההון, תוך פיתוח כלים להערכת פעילותם של קרנות נאמנות ותעודות סל. ההתמחות מכשירה לתפקידים בשוק ההון, לתפקידי ניהול במוסדות פיננסים כדוגמת בנקים וחברות ביטוח, וכן לתפקידים במחלקות כספים של פירמות וחברות יעוץ.


 


משאבי אנוש -  תחום ניהול משאבי האנוש תופס תאוצה בפירמות עסקיות ובארגוני שירות בגלל הפונקציות החשובות שהוא ממלא בארגונים במאה העשרים ואחת: שותפות אסטרטגית ועסקית בתכנון ובקבלת החלטות, ניהול ופיתוח הון, ניהול משאבי אנוש בארגונים, תכנון וניהול שינויים ארגוניים, קביעת מדיניות גיוס ותגמול, חונכות וקואוצ‘ינג [אימון אישי וקבוצתי] למנהלים ולבכירים. ההתמחות מכשירה לתפקידים מגוונים בארגונים: מנהלי משאבי אנוש, יועצים פנים ארגוניים, רכזי פרויקטים, מנהלי גיוס והשמה, מנהלי הדרכה ופיתוח מנהלם ועוד.


 


.B.A במנהל עסקים תכנית מנהלים תוכנית מיוחדת זו פותחה על מנת לאפשר למנהלים, לבעלי תפקידים ולנושאי מישרות בארגונים, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאים, לשלב לימודים לתואר אקדמי מלא במקביל לעבודתם ולקידום הקריירה. התוכנית בנויה באופן שמשתתפיה יכולים להמשיך בעיסוקם האחראי ובמקביל ללמוד לתואר הראשון מבלי לוותר על רמת הלימודים ועל הדרישות האקדמיות. המרכז האקדמי שם דגש בתכנית הלימוד על שילוב הידע התיאורטי עם הדגמות והמחשות של בעיות ודילמות מעולם העסקים, בזירה המקומית ובזירה הבינלאומית. כמו כן, במסגרת ההרצאות ועבודות
הבית נעשה שימוש באירועים כלכליים אקטואליים, במאמרים מהעיתונות הכלכלית בארץ ובחו”ל ובמאגרי מידע ממוחשבים על מנת לתרגל בעיות קונקרטיות של עולם העסקים. מועדון מנהלים - משתתפי תוכנית המנהלים לוקחים חלק במועדון ייחודי הכולל בימות ניהול ומארח אישים פוליטיים ונושאי משרה בכירים מעולם העסקים. המטרה היא להפוך את העולם העסקי לחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים.


 


מלגות לחוג מנהל עסקים וחשבונאות למועד אוקטובר
• מלגות מצטיינים:
o לפי בגרות.
o לפי ציוני פסיכומטרי
המלגות הינן לשנה הראשונה בלבד, במידה והסטודנט יסיים את שנה א בהצטיינות יזכה במלגה גם בשנה ב' וכן הלאה. פרטים במדור רישום.


 


מסלולי לימוד הלימודים מתקיימים ב-3 מסלולים:
• מסלול יום
• מסלול ערב
• מסלול אקדמאים


תנאי קבלה: קבלה אוטומטית:
• תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 85 ומעלה + ציון פסיכומטרי 550 ומעלה
• בעל תואר ראשון [בארץ או בחו'ל] המוכר ע'י המועצה להשכלה גבוהה, בממוצע +80.
• תעודת הנדסאי בצירוף תעודת בגרות מלאה בממוצע משוקלל 80 ומעלה.
 
מקרים חריגים: [כל מי שאינו עומד בתנאי קבלה אוטומטיים]
נרשם שאינו עומד בתנאי הקבלה יעבור ראיון קבלה אישי , לאחר מכן יעלה המועמד/ת לוועדת חריגים שתידון בתיק לגופו. יועצת לימודים תלווה את המועמד בכל התהליך עד למתן תשובה.משך הלימודים: 3 שנים.


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS