לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי חוץ - עמוד ראשי
אוניברסיטת אריאל - דף ראשי

אוניברסיטת אריאל - לימודי בטחון

סוגיית הביטחון האישי והחברתי הפכה לאחד הנושאים הבוערים בישראל ובעולם כולו. היא נוגעת לאינספור מעגלים בחיינו – החל מתפיסת הביטחון הכולל [חשבון הבנק שלנו למשל], מצבי אסון, חקירות מודיעין וכו'. על בסיס זה הגתה אוניברסיטת אריאל, בשיתוף עם ה N.S.P [National Security Projects], בראשותו של שלמה אהרונישקי, מפכ'ל המשטרה לשעבר ואישים מובילים מתחום הביטחון את הקמתו של המרכז ללימודי ביטחון.
המרכז מציע מגוון קורסים לקהלים שונים ומטרתו לקדם את נושאי הביטחון על גווניו השונים בחברה הישראלית:
מנהלי ביטחון בכירים
תוכנית הלימודים ייחודית ומקיפה ביותר, בתחום לימודי הביטחון האזרחיים במדינת ישראל. התוכנית משלבת לימודי ביטחון, בטיחות וחירום, עם לימודי העשרה בתחום הניהול והשרות, המועברים ע'י מרצים מהאקדמיה. התוכנית מיועדת למנהלי ביטחון ובעלי תפקידים בכירים ברשויות, חברות, ארגונים, מתקנים ביטחוניים, חברות אבטחה ובמטות ביטחון שונים. למועמדים לתפקידי ניהול ולתפקידי מטה בתחום הביטחון בחברות וארגונים ולבעלי עניין בתחום לימודי הביטחון. הקורס מותאם לתכנים הנדרשים על ידי משטרת ישראל להסמכת קב'טים.
התמחות באבטחת מידע וטכנולוגיות בטחוניות
נושא אבטחת המידע בחברות וארגונים, הוכר בשנים האחרונות כבעל חשיבות עליונה. האיומים מחוץ לארגון ובתוכו הולכים ומתעצמים עם התקדמות הטכנולוגיה והפיכתה למתוחכמת נגישה וממוזערת. בעידן בו כל אחד נושא בכיס Disk on Key בעל יכולת אחסון רבה והאקרים צעירים מצליחים לפרוץ למאגרי מידע רגישים כשעשוע, הנזקים מגישה לליבת המידע בארגון יכולים להיות הרסניים. תפקידו של איש הביטחון, הבקיא בטכנולוגיות הגנה מתוחכמות הפך למשמעותי ומבוקש ביותר.

התמחות במצבי חירום ואסון
לאחרונה מרבים לדבר על תרחישי איום ואסון. חלקם נובעים מהמצב הבטחוני והגיאו – פוליטי וחלקם מתופעות טבע ובעיקר מרעידות אדמה.
הקורס מספק לך כלים מקצועיים להתמודדות עם מצבי קיצון אלו והוא נערך בשיתוף ובסיוע עם הגורמים המרכזיים בתחום בארץ – פיקוד העורף ומטה מל'ח ארצי. בוגרי הקורס מקבלים תעודת הסמכה מטעם גורמים אלו.
התמחות בגיוס, מיון ומהימנות עובדים
הנזקים הכלכליים הנגרמים כיום לארגונים כתוצאה מהעסקת עובדים לא ראויים, נאמדים בסכומים ניכרים. ניתן לצמצם במידה ניכרת את כניסתם של עובדים לא ראויים לארגון ע'י מודעות לנושא, מיון מוקדם, סינון וגיוס 'חכם' של עובדים.
חקירות ומודיעין
החקירות הפרטיות מצריכות התערבות מקצועית בתחומים מגוונים החוצים את כל מגזרי המשק. על חוקר להיות בעל ידע מעמיק בתחומו ובעל היכרות בנושאים כגון חוק ומשפט, אתיקה מקצועית, תשאול, דיווח, הכרות עם אמצעים טכניים גלויים וסמויים, מעקב טכני ועוד. הקורס מכשיר את בוגריו לתפקידים בתחום החקירות בסקטור האזרחי, הציבורי והממלכתי. הקורס מכשיר את בוגריו לקראת תקופת החונכות ובחינות הרישוי של משרד המשפטים.
למידע נוסף מלא/י את פרטייך ושלח עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS