לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה האקדמית ספיר - עמוד ראשי

המכללה האקדמית ספיר - .B.A בכלכלה וחשבונאות

.B.A בכלכלה וחשבונאות

נפתחה ההרשמה לסמסטר ב' במחלקה לכלכלה וחשבונאות


פתיחת התכנית הדו-מחלקתית ללימודי כלכלה וחשבונאות של המכללה האקדמית ספיר מגלמת בחובה יתרונות רבים לצעירי הדרום והנגב כמו גם למערכת ההשכלה הגבוהה. כיום, מקבלים את הכשרתם בדרום הארץ רק כ- 3-4% מרואי החשבון המוסמכים מידי שנה. שעור זה נמוך מחלקו של האזור באוכלוסיה ויוצר עיוות לא הוגן שבו מתקיימת תלות גבוהה של תושבי הדרום במוסדות לימוד במרכז הארץ [ציבוריים ופרטיים], שהלימודים בהם מחייבים משאבי מימון גבוהים. תלות זו צמצמה באופן ניכר את הנגישות של צעירי הפריפריה למקצועות פרקטיים נדרשים כמו ראיית חשבון ובכך העצימה את הפערים.
למקצוע ראיית החשבון קיימים באופן מסורתי עודפי ביקוש בשוק העבודה. נוכח הביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע החשבונאות מחד, והתפתחויות המקצועיות מרחיקות הלכת מאידך, יהיה בתכנית החדשה של המכללה האקדמית ספיר, משום מתן מענה חשוב לצרכי המשק ותוספת משאב אנושי צעיר ואיכותי לאזור הדרום והנגב.
יתרונות התכנית: הלימודים משלבים בין לימודי כלכלה לבין לימודי חשבונאות המאפשרים לבוגרים להיבחן להסמכה בלשכת רואי החשבון. השילוב בין לימודי כלכלה תיאורתיים וחשבונאות פרקטית מאפשר לבוגרים להשתלב בעמדות ניהול בכל ארגון, חברה או מפעל תעשייתי במגוון בלתי מוגבל של תחומים, כמו גם תעסוקה במשרדי רואי חשבון ומערכות פיננסיות שונות. זו תכנית איכותית ויוקרתית שפותחת מנעד רחב לבוגרים למצוא תעסוקה בתחום נדרש במשק ומעשירה את האזור בצעירים איכותיים שיבקשו לקבוע את ביתם בדרום ובנגב.
עיקרי התכנית: מבואות בתחום החשבון, הסטטיסטיקה ושימושי מחשב שונים, חשבונאות פיננסית וניהולית, משפט עיסקי ומסחרי, דיני תאגידים, ביקורת חשבונות, ניתוח דו`חות כספיים, מיסוי תאגידים ורווחי הון, התנהגות אירגונית, תורת המחירים, מימון הפירמה, כלכלת ישראל, כלכלה ציבורית, אקונומטריקה, ניהול תיקי השקעות, מערכות מידע ועוד.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS