לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי הנדסה ומדעים

הנדסה אזרחית

תחום לימודי הנדסה אזרחית עוסק בתכנון, הקמה, תפעול של מבנים ומערכות לצורכי התעשייה, ציבור והפרט. סטודנט הלומד לימודי הנדסה אזרחית חייב להצטיין בנטייה למדעים מדוייקים כגון: פיסיקה, מתמטיקה, כימיה. זאת בכדי להפיק תועלת מתוכנית הלימודים המכוונת לפתח את כישוריו באנליזה ובסינתזה.
לימודי הנדסה אזרחית עוסקים בכל הקשור לעיצוב ובניית הסביבה. מהנדס אזרחי אחראי על תכנון, ביצוע מבנים מסוגים שונים כמו: מבנים ציבוריים, בתים פרטיים, מבנים תעשייתים, נתיבי תחבורה, גשרים, נמלים, מערכות ביוב, תשתית. לימודי הנדסה אזרחית שואפים להכשיר בעלי ידע שירתמו לפיתוחה של מדינת ישראל, תוך הכרת מאפייניה השונים. בוגרי לימודי הנדסה אזרחית אחראי על חוזקו של המבנה ויכולת עמידתו בפני תנאים שונים, וכמו כן על ניהול הפרויקט ופיקוח העבודה.
באפשרותך לסמן מספר מוסדות לימוד המועדפים עליך, ולקבל הצעה מכולם!
ביה''ס הארצי להנדסאים - המגמה להנדסה אזרחית
הנדסת בניה
אוניברסיטת אריאל - הנדסה אזרחית
אוניברסיטת אריאל. רוח חדשה באקדמיה
היכן לומדים הנדסה
הטכניון לימודי המשך - תואר שני ME בהנדסה אזרחית
לימודי המשך
המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון - הנדסת בנין
המכללה האקדמית להנדסה הגדולה בישראל
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - הנדסת בנין
לבנות את העתיד על יסודות יציבים


לעמוד הקודם    |    לעמוד הבא

לימודי הנדסה אזרחית כוללים מגוון רחב מאוד של תחומים כגון: בניה, הנדסת סביבה, משאבי מיםף התמחות במבנים, התמחות בתחבורה, התמחות בניהול ובנייה ועוד. בוגר לימודי הנדסה אזרחית בוחר במהלך הלימודים את אחד המקצועות הללו כמקצוע התמחות. תחום לימודי הנדסה אזרחית דורש הצטיינות בתחומי המדעים המדוייקים כגון: מתמטיקה, פיסיקה, כימיה. זאת על מנת להפיק תועלת תוכנית הלימודים המכוונת לפתח את כישוריו של הסטודנט באנליזה וסינתזה. המשימות העיקריות של בוגרי לימודי הנדסה אזרחית הן תכנון, ביצוע, הקמה, תפעול, תחזוקה של מגוון רחב של מבנים ופרויקטים הפזורים על טווח רחב של מבנים ותשתיות לאומיות כגון: מבנים ובניינים רבי קומות, תכנון תחבורה, שדות תעופה, נמלים, אספקת מים וביוב, הידרולוגיה ומבנים הידראוליים. סטודנט הלומד לימודי הנדסה אזרחית עובר הכשרה של תכנון, ביצוע, ניהול פרויקטיים על מנת שיוכל להשתלב בקלות ובמהירות בשוק העבודה. לימודי הנדסה אזרחית מועברים על ידי מיטב המרצים הבכירים והחזקים בתחומם אשר מעבירים לסטודנטים את כל הכלים הנדרשים, הידע הנרחב בכדי להכשיר אותם למהנדסים מוצלחים.
ביה''ס הארצי להנדסא
אוניברסיטת אריאל -
היכן לומדים הנדסה
הטכניון לימודי המשך
המכללה האקדמית להנד
אוניברסיטת בן-גוריו
מלא פרטים והמוסדות
שסימנת ייצרו איתך קשר
-

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS