לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי הנדסה ומדעים

הנדסה אזרחית בדרום

לימודי הנדסה אזרחית בדרום אורכים ארבע שנים כאשר במהלכן רוכשים הסטודנטים ידע בקורסים שונים ומגוונים העוסקים הן במדעים מדויקים כגון: מתמטיקה, פיסיקה, כימיה והן בהנדסה אזרחים למשל: הנדסת תחבורה, הידרולוגיה, בקרת סביבה, סטטיסטיקה, תורת המדידה, ניהול הבנייה, זרימה, תכנון קונסטרוקציות, גיאוטכניקה, גיאודזיה, מכניקת הזורמיה, חומרי בניה, מכניקת קרקע, גרפיקה, תכנות מחשבים, הנדסם חומרים, ניתוח מערכות ועוד נושאים רבים. תחום לימודי הנדסה אזרחית בדרום דורש נכונות ללמידה רבה, עבודה בשעות לא שיגרתיות, עמידה בלחץ ובמיוחד מוטיבציה ורצון להצליח, אך כל אלה מתגמדים לעומת המיצוי העצמי וההנאה בעבודה. ההתקדמות הטכנולוגית והרמה של הבנייה השתפרו בעקבות החידושים בתחום ובזכות היכולת המקצועית של חברות הבנייה והתשתיות בענף בענף הבנייה הביאה לביקוש עצום של בוגרי לימודי הנדסה אזרחית בדרום.
לימודי הנדסה אזרחית מועברים על ידי המרצים הבכירים בתחומם, המכשירים את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר כך שבסיום לימודיהם יצאו לשוק העבודה כאשר יש להם ידע רחב וכלים המאפשרים להם להתחיל לעבוד.
באפשרותך לסמן מספר מוסדות לימוד המועדפים עליך, ולקבל הצעה מכולם!
אוניברסיטת אריאל - הנדסה אזרחית
אוניברסיטת אריאל. רוח חדשה באקדמיה
היכן לומדים הנדסה
המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון - הנדסת בנין
המכללה האקדמית להנדסה הגדולה בישראל
אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - הנדסת בנין
לבנות את העתיד על יסודות יציבים


לעמוד הקודם    |    לעמוד הבא

תחום לימודי הנדסה אזרחית בדרום כוללים בתוכם מגוון רחב מאוד של תחומים כגון: בנייה, הנדסת סביבה, משאבי מיםף התמחות במבנים, התמחות בתחבורה, התמחות בניהול ובנייה ועוד. בוגר לימודי הנדסה אזרחית בוחר במהלך הלימודים את אחד המקצועות הללו כמקצוע התמחות. תחום לימודי הנדסה אזרחית דורש הצטיינות בתחומי המדעים המדוייקים כגון: מתמטיקה, פיסיקה, כימיה. זאת על מנת להפיק תועלת תוכנית הלימודים המכוונת לפתח את כישוריו של הסטודנט באנליזה וסינתזה. מהנדס אזרחי אחראי על תכנון, ביצוע מבנים מסוגים שונים כמו: מבנים ציבוריים, בתים פרטיים, מבנים תעשייתים, נתיבי תחבורה, גשרים, נמלים, מערכות ביוב, תשתית. לימודי הנדסה אזרחית בדרום שואפים להכשיר בעלי ידע שירתמו לפיתוחה של מדינת ישראל, תוך הכרת מאפייניה השונים. בוגר לימודי הנדסה אזרחית אחראי על חוזקו של המבנה ויכולת עמידתו בפני תנאים שונים, וכמו כן על ניהול הפרויקט ופיקוח העבודה. כאשר יוצאים בוגרי לימודי הנדסה אזרחית בדרום לשוק העבודה, הם מגלים כי פתוחות בפניהם הצעות עבודה רבות ולעיתים ישנם מצבים כאשר הם אלו המראיינים ומקומות העבודה מרואייינים. זאת בשל הביקוש הרב יש למהנדסים וכוח אדם מועט. בוגר לימודי הנדסה אזרחית זוכה לתנאים סוציאליים מעולים ושכר גבוה וזאת בזכות תפסית המקצוע כאיכותי ויוקרתי.
אוניברסיטת אריאל -
היכן לומדים הנדסה
המכללה האקדמית להנד
אוניברסיטת בן-גוריו
מלא פרטים והמוסדות
שסימנת ייצרו איתך קשר
-

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS