לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי הנדסה ומדעים

הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה

סטודנטים הלומדים לימודי הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה צריכים להצטיין בתחום המדעים המדויקים כגון: כימיה, פיסיקה, מתמטיקה. וזאת בשביל לפתח את כישוריו באנליזה ובסינתזה. בהמשך הלימודים נחשפים למגוון רחב של נושאים נוספים בתחום ההנדסה האזרחית והנדסת הבניין כמו: הנדסת תחבורה, הידראוליקה, הידרולוגיה, בקרת הסביבה, תחבורה, סטטיסטיקה, תורת המדידה. בתוך כל אלה ישנה קשת נוספת של תחומים וביניהם: ניהול הבניה, זרימה, תכנון קונסטרוקציות, גיאוטכניקה, גיאודזיה, מכניקת הזורמים, חומרי בניה, מכניקת קרקע, גרפיקה, תכנות מחשבים, הנדסת חומרים, ניתוח מערכות ועוד. תחום לימודי הנדסה אזרחית עוסק בכל הקשור לעיצוב ובניית הסביבה, בתוך כך נכלל תכנון, ביצוע, פיתוח, פיקוח של פרויקטים שונים כגון: מבני תעשייה, מבני מגורים, מחלפים, גשרים, נמלים.
לימודי הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה דורשים נכונות ללמידה רבה, עבודה בשעות לא שגרתיות, עמידה בלחץ ובמיוחד מוטיבציה ורצון להצליח. את לימודי הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה מעבירים מיטב המומחים בתחום אשר ביכולתם להעניק לסטודנטים את הכלים והידע הנדרש להם להצלחה בתחום.
באפשרותך לסמן מספר מוסדות לימוד המועדפים עליך, ולקבל הצעה מכולם!
אוניברסיטת אריאל - הנדסה אזרחית
אוניברסיטת אריאל. רוח חדשה באקדמיה
היכן לומדים הנדסה
המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון - הנדסת בנין
המכללה האקדמית להנדסה הגדולה בישראל


לעמוד הקודם    |    לעמוד הבא

לימודי הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה שואפים להכשיר בעלי ידע שירתמו לפיתוחה של מדינת ישראל, תוך הכרת מאפייניה השונים. בוגר לימודי הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה אחראי על חוזקו של המבנה ויכולת עמידתו בפני תנאים שונים, וכמו כן על ניהול הפרויקט ופיקוח העבודה. המשימות העיקריות של בוגרי לימודי הנדסה אזרחית הן תכנון, ביצוע, הקמה, תפעול, תחזוקה של מגוון רחב של מבנים ופרויקטים הפזורים על טווח רחב של מבנים ותשתיות לאומיות כגון: מבנים ובניינים רבי קומות, תכנון תחבורה, שדות תעופה, נמלים, אספקת מים וביוב, הידרולוגיה ומבנים הידראוליים. בוגרי לימודי הנדסה אזרחית אחראי על חוזקו של המבנה ויכולת עמידתו בפני תנאים שונים, וכמו כן על ניהול הפרויקט ופיקוח העבודה. לימודי הנדסה אזרחית בירושלים והשפלה מועברים על ידי מיטב המרצים הבכירים והחזקים בתחומם אשר מעבירים לסטודנטים את כל הכלים הנדרשים, הידע הנרחב בכדי להכשיר אותם למהנדסים מוצלחים.
אוניברסיטת אריאל -
היכן לומדים הנדסה
המכללה האקדמית להנד
מלא פרטים והמוסדות
שסימנת ייצרו איתך קשר
-

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS