לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת אתגר - עמוד ראשי

מכללת אתגר - המחלקה לחשבונאות, פיננסים ושוק ההון

המחלקה לחשבונאות, פיננסים ושוק ההון

קורסי הנהלת חשבונות וכספים

קורס הנה'ח 1+2
מקצוע הנהלת חשבונות פותח בפני בעלי מיומנויות וכישורים מתאימים אפיקי תעסוקה וקידום מגוונים, מכללת אתגר עורכת מזה עשרות שנים לימודי הכשרה בתחום הנהלת חשבונות החל בהקניית יסודות המקצוע וכלה בהוראת ראיית חשבון ויעוץ מס ניתוח התוצאות לאורך השנים מצביע בעליל שתלמידי המכללה הגיעו למשרות בכירות בשוק.
קורס חשבי שכר
מקצוע החשבות מחייב התמצאות וידע בחוקים השונים. החשב מיישם בעבודתו את עקרונות מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה וחוקים אחרים לצורך החישוב המדויק והמהימן של השכר. עקב מורכבותם של אותם גורמים ורמת ההשתלמות, קיים ביקוש רב לחשבי שכר מיומנים ומקצועיים
קורס SAP Business/ERP
חבילות ERP תומכות במכלול כל הפעילויות, בעוד חבילות MRP מיועדות לארגונים תעשייתיים ותומכות בניהול הייצור. ככלל, חבילות ERP כוללות בתוכה חבילות MRP, אולם בתעשייה מופעלות גם חבילות MRP עצמאיות. ידועות חבילות ה- ERP הגדולות והמורכבות המיועדות לארגונים גדולים.
קורס הנה'ח סוג 3
מנהל חשבונות הוא האיש האחראי על רישום שיטתי של כל הפעולות הכספיות והעסקיות המתרחשות במפעלים, במוסדות ובבתי עסק.מנהל חשבונות, על ידי ניהול מערכת ספרים מתאימה, מאפשרת להנהלת המפעל או המוסד, לקבל תמונה מדויקת על כל הפעילות העסקית והכספית, בהתחשב בצורכי בית העסק
קורס יעוץ מס
מקצוע יעוץ המס מחייב התמצאות וידע בחוקים השונים: מס הכנסה, מס ערך מוסף, מס שבח וביטוח לאומי. לימודי ייעוץ מס במכללת אתגר מכינים את הלומדים לבחינות ההסמכה ליועצי מס מטעם נציבות מס הכנסה.
קורס הנהלת חשבונות מעשית
קורס הנה'ח מעשית יכשיר אותך לעבודה מעשית ויקנה לך בנוסף על המפורט במטרות הקורס, יתרון יחסי על מועמדים אחרים הניגשים לראיון קבלת עבודה אולם לא למדו ולא התנסו בעבודה מעשית יום יומית.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS