לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

זינוק פסיכומטרי - שיטת ZNK™


שיטת ZNK™

שיטת ZNK™ מושטתת על עבודה מהבסיס - כי רק עם בסיס איתן יוכל התלמיד להגיע להבנה גבוהה של חומר הבחינה הפסיכומטרית ולהצלחה.
השיטה מתבססת על 3 עקרונות מנחים:
- סדנת בסיס במתמטיקה - סדנה מיוחדת בת שבועיים וחצי בהם לומדים את בסיס המתמטיקה החשובה לבחינה הפסיכומטרית.
- סדנת בסיס באנגלית - סדנה מיוחדת בת 10 מפגשים הפרושים לאורך הקורס. בסדנה עבודה אינטנסיבית על בסיס השפה האנגלית. שיטות לימוד ייחודיות המותאמות לדיסלקטים, דיסגרפיים ובעלי הפרעות קשב וריכוז המתקשים באנגלית.
- סדנת בסיס בעברית - שיטת בסיס מיוחדת לעבודה עם דיסלקטים, דיסגרפיים ובעלי הפרעות קשב וריכוז המתקשים בקריאה.
מציאת דרכי חשיבה נסתרות
בזינוק פועלים מתוך הבנה כי לכל תלמיד בעל לקויי למידה ובעל הפרעת קשב וריכוז ישנן חוזקות שבהן הוא יכול להשתמש על מנת לעקוף את הקשיים המתעוררים במהלך הלמידה. שיטת ZNK™ מאפשרת לכל תלמיד למצוא את דרך החשיבה המתאימה לו ואינה כופה דרך חשיבה אחת על כלל התלמידים. באופן זה ניתן לראות הצלחות רבות של תלמידים בתחומים בהם התקשו מאוד בעבר.
על פי עקרונות שיטת ZNK™ הכרחי ליצר עבור התלמיד סביבה שהיא מהנה ויש להשתמש הרבה בהומור כדי לשחרר דפוסי חשיבה ישנים ולאפשר לחדשים להחליף אותם. תלמידים מתארים את שיטת ZNK™ כשיטת לימוד פלאית בעזרתה הצליחו ללמוד בהנאה נושאים אותם לא הצליחו ללמוד מעולם ובעזרתה הצליחו בבחינה הפסיכומטרית.
קיבוע ההצלחה
על פי שיטת ZNK™ את ההצלחה יש לקבע על ידי עבודה נכונה עם הזיכרון, תרגול, וקיבוע ההצלחה במישור הרגשי.
- עבודה נכונה עם הזיכרון - לבעלי הפרעות קשב וריכוז רבים וכן ללקויי למידה ישנו קושי בהעברת מידע מהזיכרון לטווח קצר לאיכסון בזיכרון לטווח ארוך. בזינוק עובדים נכון עם הזיכרון.
- תרגול - תרגול נכון הינו תרגול שיהיה מהנה עבור התלמיד ושיהיה בכמות שהוא יכול לעמוד בה. בזינוק כמות חומרי התרגול הרבה ביותר בארץ, חומרי התרגול הינם בעלי אופי חידתי הגורם לתלמיד לפתור את התרגילים מתוך הנאה ומתוך סקרנות.
- קיבוע ההצלחה במישור הרגשי - על פי ההבנה כי קושי רגשי יכול לעיתים לגמד את הקושי הלימוד אצל לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז בוגרים, שיטת ZNK™ מייחסת חשיבות גדולה לגיבוש כיתת הלימוד ולמידה קבוצתית בה מתעצמת תחושת ההצלחה נוכח העבודה בשיטות הייחודיות.
בזינוק סדנא מיוחדת בת 3 מפגשים להעצמה רגשית. הסדנא מועברת על ידי מומחית להפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה, מאמנת אישית, ומאבחנת פסיכו דידקטית. בסדנא משפרים את הדימוי העצמי של התלמיד, עובדים בטכניקות מיוחדות להתמודדות עם לחץ וחרדת בחינות.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
זינוק פסיכומטרי

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS