לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

IITC - קורס תחזוקת מחשבים וטכנאי רשתות תקשורת


המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת הוקם כדי לתת מענה למבקשים להתמקצע בתחומי המחשבים והתקשורת, לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. המרכז גייס לשורותיו רק את המדריכים הטובים ביותר, המנוסים ביותר והמוערכים ביותר בשוק. IITC הינה אקדמיית סיסקו בלעדית בארץ להעברת ה-CCNP והמרכז הגדול ביותר והמשפיע ביותר בארץ בתחומי ההייטק.


תחום טכנאי המחשבים והרשתות מהווה נקודת פתיחה ראשונית לעולם התשתיות. הקורס פותח על ידי המכללה בכדי לעמוד בדרישות השוק לטכנאי PC שיכולים להתמודד בהצלחה עם נושא החומרה החדישה, מערכות ההפעלה העדכניות ואף יכירו רשתות תקשורת. הקורס מתעדכן באופן תדיר על מנת לעמוד בדרישות השוק הדינמי.
זהו מסלול ייחודי שמכשיר אנשי תמיכה לעבודה כטכנאי מחשוב ואנשי תמיכה ברמה הגבוהה ביותר אך לא רק ברמה התיאורטית כי אם ברמה המעשית. תלמידי הקורס בליווי מרצי ועובדי המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מיישמים את ניסיונם במעבדה תוך התנסות בתקלות בזמן אמת והקמת תשתיות בתנאי שטח. הקורס מעשי ברובו וזאת על מנת לתת לך את הכלים הנכונים ולהכשיר אותך למקצוע בזמן קצר ביותר. המסלול מביא אותך להסמכות הבין לאומיות A+ מטעם CompTIAאוMCITP- Enterprise Support Technicians של חברת MICROSOFT העולמית.
במרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת אנחנו מעבירים סדנה מיוחדת שמטרתה להכין את הבוגרים שלנו לקראת מעבר ראיונות עבודה בתחום ההייטק. הנושאים המועברים בסדנה: כתיבת קורות חיים/ שדרוג קורות חיים, שפת גוף נכונה, הכנה נפשית לקראת הראיון, טיפים למציאת עבודה ועוד.
משך המסלול: 
240 שעות אקדמיות
תנאי קבלה:
- ידע בסיסי באנגלית טכנית
- ראיון אישי/ ייעוץ להכוונה מקצועית
תעודות:
- תעודת סוף מסלול של המרכז הארצי לטכנולוגיה ותקשורת, הכוללת: התמחות בחומרה, מערכות הפעלה ורשתות התקשורת.
- תעודה על ניסיון מעשי.
- תעודת הסמכה בינלאומית של MICROSOFTאו של CompTIA.
- תעודת הצטיינות לעוברים את המסלול בציון 90.
לפרטים נוספים נא מלא/י פרטיך ושלח/י עכשיו


מכללת IITC


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS