לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

IITC - קורס Linux + Safe-Track


המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת הוקם כדי לתת מענה למבקשים להתמקצע בתחומי המחשבים והתקשורת, לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. המרכז גייס לשורותיו רק את המדריכים הטובים ביותר, המנוסים ביותר והמוערכים ביותר בשוק. IITC הינה אקדמיית סיסקו בלעדית בארץ להעברת ה-CCNP והמרכז הגדול ביותר והמשפיע ביותר בארץ בתחומי ההייטק.


חטיבת ההדרכה במרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מתמחה במתן פתרונות הדרכה והכשרה מקצועית בתחומי המחשוב השונים. מדריכי המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת הם בוגרי יחידות צבאיות מובחרות, בעלי ניסיון מוכח של ייעוץ לגופים במגזר הפרטי והציבורי. כמו כן המדריכים בעלי הסמכות טכנולוגיות מתקדמות והסמכות הדרכה בכירות. במרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת מעבדות חדישות המאפשרות ללקוחותינו לימוד והתנסות בתנאים המדמים את הנעשה בשטח.על הקורס:
הקורס מקנה לתלמידיו ידע מעמיק והכשרה לשם הפעלת מערכת ההפעלה לינוקס באמצעות כלי שורת הפקודה [command line], שהם הכלים המסורתיים והנפוצים ביותר במשפחת מערכות. מערכת ההפעלה לינוקס בעלת יתרונות רבים כגון זמינות, שרידות, תמיכה במשתמשים רבים ובכמויות מידע עצומות, מהירות, אמינות, גמישות, רמה גבוהה של אבטחת מידע והיכולת לשמש כפלטפורמה מעולה למערכות רבות בארגונים. הקורס מסמיך את תלמידיו לתעודת Linux+ הבינלאומית של CompTIA.
משך המסלול:
100 שעות אקדמיותקהל יעד:
- אנשים המעונינים להרחיב את ידיעותיהם בכל הקשור לעולם המחשוב ולמערכות הפעלה – מערכת ההפעלה לינוקס מהווה סביבה לימודית מעולה לשם כך.
- אנשים המעונינים לעבוד עם מערכת הפעלה אלטרנטיבית לחלונות של מיקרוסופט שהנה חופשית וחינמית.
- אנשים הנדרשים לעבודה מול מערכות הפעלה יוניקס/לינוקס לשם עבודתם היומיומית.
- מנהלי מערכות לינוקס אשר מעוניינים להתעמק בנושאים מתקדמים. חלק זה מכסה את כל נושאי האדמיניסטרציה המתקדמים ושירותי הרשת החיוניים תוך סקירת כל החידושים.
תנאי קבלה:
- ניסיון בסיסי בעבודה מול מחשב במערכת הפעלה חלונות/מקינטוש. רצוי ידע בסיסי בפקודות DOS.
- פגישת יעוץ.
תעודות:
- תעודת סוף מסלול של המרכז הארצי לטכנולוגיה ותקשורת- IITC.
- תעודת הסמכה בינלאומית Linux+ של חברת CompTIA העולמית.
לפרטים נוספים נא שלח/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מכללת IITC


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS