לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מכון גתה - לימודי גרמנית

מכון גתה הינו מרכז התרבות הרשמי של גרמניה ומייצג את גרמניה בכל רחבי העולם. הוא מעודד את הפצת ידע השפה הגרמנית ומעביר תמונה מקיפה של החיים התרבותיים, החברתיים והפוליטיים בגרמניה. בישראל פועל מכון גתה מאז שנת 1979, בתחילה בתל אביב ומאז שנת 1988 גם בירושלים. המכון עוסק בכל התחומים הנוגעים לשיח הבין-תרבותי בין גרמניה לישראל ובנסוף יוזם ומארגן אירועים מגוונים לחילופי תרבות בין ישראל לגרמניה
המורים במכון גתה הינם בעלי השכלה אקדמית ובעלי ניסיון והכשרה בתחומי הדידקטיקה ושיטות הוראת הגרמנית כשפה זרה. הם משתתפים באופן קבוע בהשתלמויות מקצועיות והם דוברי גרמנית כשפת אם או ברמת שפת אם.
הבחינות במכון גתה מוכרות בכל העולם ובאוניברסיטות בגרמניה. רמות הקורסים שוות לרמות של 'המסגרת האירופית המשותפת לשפות' כפי שנקבע על ידי האיחוד האירופי וכל רמה מחולקת לשניים עד שלושה קורסים.
הקורסים הנלמדים:
A
- שלב 1:
לימוד יכולת הבנה ושימוש בביטויים ומשפטים בסיסיים ולא מסובכים, שמטרתם לקבל ולתת מידע על צרכים יומיומיים כגון הצגה ושאלה של שם הפרטי או הכתובת, איך שואלים - מה המחיר, מה השעה ועוד. בקורס זה נרכשת יכולת שיחה בסיסית עם אנשים.
- שלב 2: לימוד יכולת התבטאות במצבים שגרתיים והבנת הצד השני. לדוגמה, נלמדת היכולת לספר על עצמכם ועל משפחתכם, להשתמש במשפטים העוזרים בעריכת קניות, לשוחח על עבודה ולימודים ועל סביבתכם הקרובה ועוד
B
- שלב 1:
בשלב זה נלמדת יכולת ההבנה של עיקרי הדברים כשהם נאמרים בשפה תקנית ובאופן ברור ובנושאים מוכרים, כמו, עבודה, לימודים ובילוי. תלמידי הקורס יוכלו לשוחח על נושאים שמוכרים להם ומעניינים אותם. ויוכלו להתבטא ברמה של הסברת דעותיהם ונימוק בפשטות.
- שלב 2: בשלב זה נלמדת יכולת הבנה של טקסטים קצת יותר מורכבים הן קונקרטיים והן אבסטרקטיים - יכולת ניהול דיון יותר מעמיק בתחומים שונים. במפגש עם דוברי גרמנית כשפת אם תוכלו להגיב באופן ספונטני מבלי להקשות על עצמכם או על בני שיחתכם. אוצר המילים שנלמד בקורס זה יאפשר לכם להתבטא במגוון רב של נושאים, למשל להסביר ולנמק השקפות וכן להביע נקודות בעד ונגד בעניינים שונים.
C
- שלב 1: בשלב זה נרכשת יכולת הבנת הנקרא ממגוון רחב של טקסטים עוד יותר מורכבים ואף לרדת לעומקן של משמעויות חבויות בטקסט. תלמידי הקורס ילמדו להתבטא באופן חופשי, טבעי וקולח בחוג חברתי או מקצועי, בלימודים או בהשתלמויות, בבהירות ובצורה מובנת ומאורגנת. נלמדת כמו כן האפשרות להציג תהליכים מורכבים בשפה תוך שימוש באמצעים טקסטואליים שונים להרחבת הנושא.
- שלב 2: התלמידים יוכלו להבין בהצלחה, ללא קושי, כל חומר קריאה או חומר מידע שהוא ואף יוכלו לסכם מידע ממקורות שונים בכתב ובעל פה, לפרש, ולנמק כל נושא. בסיום הקורס, הבוגרים, יהיו בקיאים בהתבטאות מלאה, ספונטנית וטבעית של השפה עד כדי יכולת התבטאות יומיומית, בסיסית וספרותית וכמו כן הבנת רובדי שפה נסתרים.


משך קורס:
כל קורס במכון גתה כולל 60 שעות לימוד.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS