לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

Yossi Bitton יוסי ביטון - ביה'ס לאיפור מקצועי [בת''א ובצפון]

יוסי ביטון - בית ספר לאיפור מקצועי
בית הספר לאיפור של יוסי ביטון הוקם בשנת 2004. העיצוב המודרני בקווים נקיים וישרים, הצבעים החמימים והתאורה הנעימה בבית הספר תוכננו בקפידה כדי להעניק את ההשראה, את השלווה ואת חדוות היצירה לתלמידים. מוסיקת רקע מלווה את מהלך השיעורים, מנעימה את השהות במקום ומשרה אוירה מרגיעה ויצירתית. סרטוני איפור משודרים על גבי מסכי הפלזמה במתחם בית הספר ומאפשרים לראות את מהלך העבודות וההפקות שמתעדות את יצירותיו הייחודיות של יוסי ביטון ושל צוות המאפרים הבכיר העובד עימו. עמדות איפור המוצבות בלובי בית הספר, מאפשרות לתלמידים להגיע בכל שעה משעות היום על מנת לתרגל ולחזק את שיטות האיפור הנלמדות לאורך הקורס. בתוך מתחם בית הספר הוקמה חנות איפור הכוללת את מיטב מוצרי האיפור המקצועיים אשר יותאמו על ידי צוות מיומן ומנוסה באופן אישי לכל לקוחה. בית הספר מציע מגוון תוכניות לימודים והשתלמויות המותאמים לכל המתעניינים בתחום: קורסי איפור מקצועיים, השתלמויות ייחודיות למאפרים מתקדמים וסדנאות איפור אישי.
צוות ההדרכה
מערכת ההדרכה בבית הספר יוסי ביטון מורכבת מצוות מאפרים בכיר השותף לדרכו האישית והמקצועית של יוסי ביטון. הצוות בעל כישרון אומנותי ויכולת הובלה גבוהה בתחום האיפור, היופי והאופנה. חברי הצוות עובדים בפיקוחו האישי והצמוד של יוסי ביטון על מנת ליצור מערכי שיעור מתקדמים המותאמים לתכתיבי אופנה בינלאומיים. בנוסף לצוות מדריכי האיפור משולבים גם מרצים העוסקים בתחומים משיקים: תזונה נכונה והשפעתה על העור, מודעות עצמית, שיווק עצמי, קואוצ'ינג ופיזיונומיה [חקר תווי הפנים]. יוסי ביטון מעביר את מרבית הדגמות האיפור הקשורות לטכניקות הייחודיות.


מסלול הלימודים
מסלול הלימודים משלב בתוכו מספר תחומים ייחודיים במטרה להעניק ידע ויכולות איפור אומנותי ברמה גובהה בשילוב עם הכישורים הנדרשים לעבודה בענף האיפור. במהלך הלימודים נחשפים התלמידים לקשר בין צבעי האיפור לבין תכונות האופי של האדם עד להשגת ריפוי ואיזון אמיתי באמצעות צבעים. לכל התלמידים ניתנת ההזדמנות לחזות באיפורים והדגמות הנערכים בבית הספר ללא הגבלה, להשתתף בשיעורים חוזרים, להשתלב במאגר המאפרים הבוגרים אשר משתלבים בהפקות טלויזיה ואופנה וכד'.
הלימודים כוללים שני ימי צילום לבניית תיק עבודות מקצועי שיצולם על ידי צלם אופנה בכיר, לנרשמים יונפק כרטיס חבר המקנה הנחות ברכישת מוצרי איפור בכל חברות האיפור המקצועיות. השיעורים בחלקם תיאורטיים הכוללים הדגמה ובחלקם מעשיים בליווי מדריכות בכירות למטרת תרגול ופרקטיקה.
נושאים נלמדים:
- התמחות באיפור יופי
- הכרת היופי של 'האני העצמי'
- שיטות איפור ייחודיות אשר פותחו ע''י יוסי ביטון
- איפור כלות ואירועים
- איפור לתצוגות אופנה
- איפור לצילומי סטילס וטלוויזיה
- איפור תיאטרון ואיפור גוף
* התוכנית מתעדכנת מעת לעת בהתאם לחידושים העולמיים בתחום האופנה.
כלים
אחד היתרונות הבולטים של בית הספר הוא אספקה מלאה של כלל מוצרי האיפור הן במהלך הקורס והן במהלך התרגולים. בית הספר מאפשר לתלמידיו שימוש מלא בציוד המקצועי במהלך הלימודים ומחוצה להם לכן הקורס אינו מחייב רכישת ערכה, אלא התנסות וקבלת פרקטיקה מושלמת ורק לאחר מכן רכישת ערכה במידה ונדרש. בית הספר מחזיק את מוצרי האיפור המתקדמים והחדישים ביותר ולמעלה מ - 70 אחוז מכלל המאפרים המקצועיים בישראל בחרו להשתמש בהם בעבודתם.
קהל יעד
המסלול מיועד לכל חובבי מקצועות האסתטיקה והיופי, ללא שום ידע מוקדם או כשרון ציור או רישום. תוכנית הלימודים הינה דינמית ומותאמת כאחד בפני אלה המעוניינים לפתח תחום זה כמקצוע או כתחביב.
משך הלימודים: כ- 5 וחצי חודשים, 22 מפגשים.
* יש אפשרות לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב.
תעודות:
- תעודת דיפלומה בינלאומית של יוסי ביטון
- תעודה מטעם משרד התמ'ת
* ינתנו הטבות מיוחדות לתלמידים המגיעים מאזור המרכז.
* לחיילים משוחררים - לימודים על חשבון המענק.

לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

התקשרו אלי עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS