לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
גומא - עמוד ראשי
קורסי אימון
קורסי גישור
קורסים להורים
קורס מנחי ייעוד אמיתי
קורס 12 הצעדים
סדנא להקמת עסק אימון מצליח ומרוויח

גומא - קורס למציאת ייעוד אמיתי

קורס למציאת ייעוד אמיתי
הקורס למציאת ייעוד אמיתי הינו קורס ייחודי על פי שיטתו של טים קלי* [קורס ייעוד אמיתי™]. הקורס מיועד למאמנים, מטפלים וכל מי שמעוניין למצוא את ייעודו בחיים, למצוא תכלית לחייו. מאחר וכולנו שונים מבחינה גנטית, אישיותית ומבחינת כישורים, ניסיון חיים והיסטוריה, לכל אדם יש דבר בו הוא אפקטיבי ביותר, דבר אותו נועד לעשות שייתן לחייו משמעות וערך. ייעודו האמיתי של אדם הינו הנדבך הראשון בדרך ליצירת שינוי בחייו.
קורס ייעוד אמיתי מאפשר למשתתפיו לגלות את ייעודם בצורה מתודית ומפורטת, עקיפה וישירה, תוך התמודדות עם פחדים והתנגדויות למציאת את התשובות לשאלות: מי אני?
מה נועדתי לעשות בחיי? מה התכלית בחיי? במה אהיה הכי טוב? מהו ייעודי האמיתי? מהו הדבר שאותו אעשה שייתן לי את המשמעות הגדולה ביותר?
הקורס מועבר על ידי גב' ענת מילנר כהן מורה ומנחה למציאת ייעוד בשיטת ייעוד אמיתי™. ענת מרצה באוניברסיטת תל אביב, מאמנת ומרכזת את תחום האימון בגומא. כל ארבעה משתתפים ילוו במנחה ייעוד לצורך תרגול והטמעה של השיטה. בתום הקורס התלמידים יהיו זכאים לליווי של עד ארבעה מפגשים עם מנחי ייעוד בשיטתו של טים קלי למציאת ייעוד.
* טים קלי הינו מאמן ויועץ לחברות בינלאומיות [וביניהן -HP, חברת צ'רלס שוואב, חברת דלוייט ועוד]. מפתח את שיטת TRUE PURPESE ומוביל כיום בעולם ובארה'ב תוכניות המסייעות ליחידים ולארגונים למצוא את ייעודם.
משך הקורס: 48 שעות אקדמיות. 9מפגשים שבועיים בני 4 שעות כל אחד.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS