לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן - B.A במדעי ההתנהגות

B.A במדעי ההתנהגות
מדעי ההתנהגות הינה תוכנית לימודים חדשנית המשלבת את תחומי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה-אנתרופולוגיה מתוך תפיסה כי הבנת תהליכי התנהגות אנושיים מחייבת התייחסות למרכיבים פנים אישיים וחברתיים כאחד.
מדעי ההתנהגות תופסים כיום מקום מרכזי בעולם האקדמי על בסיס ההכרה כי הם מהווים תהליכים מרכזיים חשובים בכל תחומי החיים כמו מערך בריאות הנפש, מוסדות וארגונים תעשייתיים, מערכת החינוך, מערכת הבריאות, וכד’.
ייחודיות התוכנית היא בהכללתם של קורסים תוכניים עדכניים בתחום מדעי ההתנהגות מתוך שיקולים אקדמיים ושיקולים של השתלבות תעסוקתית והמשך לימודים לתארים מתקדמים כמו מנהל עסקים ופסיכותרפיה או בחוגי לימוד ייחודיים כמו: ייעוץ ופיתוח ארגוני, לימודי מגדר, יסודות הגישור, טיפול באומנויות, יעוץ מתודולוגי וסטטיסטי, ניהול פרוייקטים חברתיים ורפואיים עוד.
קורסים ופעילויות חוץ אקדמיים:
בנוסף, התוכנית למדעי ההתנהגות כוללת קורסים ופעילויות חוץ אקדמיים לשם שילוב קל ומהיר של הבוגרים במערך העבודה, בהם התנסות בשדה, השתתפות בכנסים מדעיים והדרכה במסגרות חברתיות וארגוניות שונות. תוכנית הלימודים מאפשרת גמישות ואפשרויות בחירה ע'י איזון בין קורסי חובה וקורסי בחירה.
מבין הקורסים בתוכנית:
יסודות ביולוגיים של ההתנהגות, תאוריות באישיות, פסיכולוגיה אבנורמלית, התנהגות ארגונית, אינטליגנציה רגשית, שינה ומקצבים ביולוגיים, מעברים ושינויים בעולם הפוסט מודרני, טעויות והטעיות בעדות ראיה, שינוי ארגוני, שינה ובריאות, יסודות הגישור.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS