לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מנהל רשתות מוסמך התמחות בוירטואליזציה ואבטחת מידע Microsoft & Vmware

מנהל רשתות מוסמך התמחות בוירטואליזציה ואבטחת מידע Microsoft & Vmware
[MCITP & VCP]

מחשוב ענן - ההווה המתגבש והעתיד של עולם המחשבים, אתה חייב להיות שם!
מחשוב ענן, וירטואליזיציה, שירותי רשת - לא משנה איך תקרא לזה, זה התחום הכי חם היום בשוק מערכות המידע ולך יש הזדמנות אדירה. בוא תתמחה בניהול רשתות מחשבים מוסמך מיקרוסופט ומוסמך VMWARE ותזכה ביתרון תחרותי עצום בשוק העבודה, מול המתחרים שלך.
.
קהל יעד
מסלול ההכשרה מיועד גם לחסרי ניסיון קודם בניהול רשתות וגם למי שכבר עוסקים בתחום ורוצים לשדרג את הידע ואת האפשרויות התעסוקתיות שלהם. אם יש לכם רקע בסיסי בהפעלת מחשב, היכרות עם מונחי היסוד ברשתות תקשורת, ושליטה סבירה בשפה האנגלית שתאפשר לכם לקרוא חומרי לימוד רלוונטיים - אנחנו נעשה את השאר.
יתרונות הקורס
- גם אם רמת הידע שלך בתחום הינה בסיסית ויש לך עניין להיכנס לתחום המחשבים וההי-טק באופן מקצועי ולרכוש לעצמך מקצוע מבוקש תוך פרק זמן קצר יחסית - כדאי לך מאד להשתתף במסלול.
- תואר MCITP: Windows Server 2008 Server Administrator של מיקרוסופט למערכות הפעלה - Windows Server 2008 - הנו תואר מוביל, מבוקש ומוכר בעולם ומאפשר לבעליו להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות ישירות ממיקרוסופט העולמית. בעל/ת התואר מקבל/ת חברות בפורומים בינלאומיים שונים, כניסה לאתר אינטרנט פרטי המיועד אך ורק לבעלי התואר וזכאות להטבות המאפשרות לבעליו להיות בקו הראשון של מומחי מיקרוסופט
- תואר Vmware Certified Professional הינו תואר מוכר בכל העולם ומכין אותך להיות מומחה וירטואליזציה. התלמידים ילמדו קורס מרובה מעבדות ותרגולים מעשיים על גרסא העדכנית ביותר של מוצר Vmware Vshpere.

 

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS