לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המכלללה האקדמית תל-חי - תואר שני - עבודה סוציאלית

תואר שני בעבודה סוציאלית
מטרת תוכנית הלימודים לתואר שני [ללא תיזה] בעבודה סוציאלית, היא להכשיר עובדים סוציאליים לתפקידי ניהול, הדרכה ופרקטיקה מתקדמת בשירותי הרווחה.
התוכנית מיועדת לבעלי תואר ראשון בעבודה סוציאלית, שסיימו את לימודיהם בציון ממוצע 80 ומעלה, ורכשו ניסיון של שנתיים לפחות בשדה. במקרים יוצאים מן הכלל עשויה וועדת הקבלה לדון במועמדים שסיימו את לימודי התואר הראשון בהצטיינות גם אם ניסיונם המעשי קצר יותר, או במועמדים בעלי הישגים מקצועיים בולטים גם אם ציוניהם נמוכים במקצת מהנדרש.
תוכנית הלימודים לתואר שני נבנתה כך שהיא מפגישה בין הניסיון העשיר שהסטודנטים מביאים עמם מהעבודה בשדה, לידע מתקדם שנוצר במהלך השנים האחרונות בעבודה סוציאלית ובתחומים קרובים. מקצת הקורסים והסמינרים מוקדשים לבחינה ביקורתית של תיאוריות ומחקרים, להתמודדות עם יישום של תיאוריות בפרקטיקה, להתמודדות עם ריבוי התרבויות בחברה הישראלית, לשיטות וכלים של הערכת תוכניות חברתיות ופרקטיקה מקצועית, לסוגיות בחוק ואתיקה, ועוד.
סטודנטים המעוניינים בכך יכולים לבחור באשכול קורסים בתחום הטיפול המשפחתי, שכולל חלק מהדרישות של הכרה במומחיות בתחום זה. לרשות הסטודנטים האחרים קורסי בחירה בשיטות התערבות שונות, יזמות חברתית, התמודדות עם מצבי לחץ, ניהול וארגון, הדרכה ועוד.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
המכללה האקדמית תל-חי - עמוד ראשי
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS