לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

עוצמה למאמנים - בית ספר להכשרה ולהעשרת מאמנים

'עוצמה למאמנים', הינו בית ספר להכשרה ולהעשרת מאמנים מבית 'עוצמה' - החברה הגדולה לאימון בישראל.
ב'עוצמה למאמנים' נלמדים רזי האימון, המכשירים את הבוגרים להעז ולהגיע אל מחוזות העוצמה שלהם ושל הסובבים אותם.
בקבוצות אינטימיות, נהנים תלמידי ביה'ס מליווי אישי של גב' נורית ויצמן מפתחת תכנית הלימודים ב'עוצמה למאמנים', המאמנת לתקשורת ולמנהיגות, יחד עם צוות מרצים, הכולל את מיטב המאמנים הפועלים כיום בארץ.
בית הספר מאפשר לימודים במסלול, המכשיר את בוגריו להשתלב כאנשי מקצוע וכמאמנים במגזר העסקי ולעסוק באימון מקצועי של יחידים ושל קבוצות.
נורית ויצמן - מקימת בית ספר 'עוצמה' למאמנים. מאמנת אישית, קבוצתית ועסקית, מהמובילות בארץ. בעלת ניסיון רב שנים בתחום הנחיית מקצועות האימון והאימון העסקי בפרט. הובילה וליוותה תהליכי אימון במגוון ארגונים, מתחומי עיסוק שונים.
תכנית הלימודים
בבסיס תכנית הלימודים עומדת הנחת היסוד, שאין משנה סדורה אחת שיש לקדשה, אין דגם אחד של מאמן. מכאן שראוי להרחיב את היריעה ככל האפשר, אך בו-זמנית למקד את הלמידה והאימון.
תוכנית הלימוד הנה ע'פ הרפורמה של לשכת המאמנים הארצית וכוללת בין היתר: למידה של עקרונות האימון, כלים ותהליכים, התנסות אישית, תרגול מעשי, תהליך אימון אישי ע'י מאמן מוסמך ועוד.
שיטת הלימוד
הלימוד נעשה בשיטה של תהליך למידה צומח. זו שיטה חדשנית בתחום האימון, המבקרת את עצמה בכל שלב, בעזרת כלים אימננטיים לשיטה ולהנחות היסוד שלה. המתאמנים מתנסים כבר מהיום הראשון בגיבוש מהות תורת האימון הנכונה להם, על-ידי חשיפה למגוון גישות ושיטות בתחום האימון, ובעיקר מקבלים דגש לביטוי האישי שלהם.

תעודה
בתום הלימודים מקבלים בוגרי 'עוצמה למאמנים' תעודה המוכרת ע'י לשכת המאמנים, בנוסף הם מוזמנים לחזור ולהשתתף בסדנאות ההכשרה שוב בעתיד באופן בלתי מוגבל, אם לצורך רענון או לצורך חיזוק מיומנויות.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS