לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

אנימה - המלצות

המלצות

הבוגרים ממליצים -
תמי זלוביץ' - שמי תמי זלוביץ', ואני דוקטורנטית לכימיה תיאורטית באוניברסיטת תל אביב. את התואר השני סיימתי בהצטיינות יתרה, בהנחייתו של פרופסור עוזי קלדור, במחלקה לכימיה תיאורטית של אוניברסיטת תל אביב.
לפני כשנתיים אימצתי את ניקיטה, כלבה מסוג בוקסר מעורב, מהמכלאה העירונית בלוד. ניקיטה היא כלבה מקסימה וחברותית מאוד, אך התבררה כפחדנית וחרדתית, ובעלת חרדת נטישה. הדבר התבטא בעשיית צרכים על המיטות, הריסת חפצים, חוסר שקט וכו' ....
לאחר חיפוש רב אחר המאלף המושלם והיכרות עם שיטות אילוף לא חיוביות [ומאיימות ...], הגעתי לנגה רונן. הופתעתי מאוד לשמוע כי קיימות שיטות אילוף ללא הפעלת כוח או אמצעים לא נעימים אחרים. החלטתי לתת לזה צ'אנס.
תהליך האילוף היה כיפי גם לניקיטה וגם לי. למדנו שפה משותפת ודרך לתקשר ללא הפעלת אמצעי כוח. חשוב מזה, חרדת הנטישה של ניקיטה נפתרה, ואני יכולתי לצאת מהבית ללא דאגות, בידיעה שניקיטה רגועה והבית נשאר שלם. בנוסף, נעזרתי בנעמי דוד כדי לפתור בעיה שהוגדרה ע'י הווטרינר כ:מעי-רגיז:, בעיה ללא פתרון. להפתעתי הרבה , לאחר כשבועיים של טיפול אצל נעמי, הבעיה נפתרה לחלוטין!
לאחר הטיפול המוצלח בניקיטה, התחלתי להתעניין באילוף החיובי. התאהבתי ברעיון של אילוף ללא הפעלת כוח, ויצירת מערכת יחסים של חיי שותפות עם הכלב, ולא חיי שולט ונשלט. לשמחתי הרבה, באותו הזמן נגה פתחה בית ספר לאילוף בשיטות חיוביות. כמובן, שמייד נרשמתי. הקורס היה באווירה ביתית ומאוד נעימה, עם דגש רב על מקצועיות והבנה תיאורטית של החומר, במקביל לעבודה המעשית.
מרכז אנימה, הינו מרכז ייחודי וחשוב, עצם היותו המרכז היחידי לאילוף בשיטות חיוביות, וביה'ס האילוף היחידי לאילוף בשיטות חיוביות בארץ.
בשנתיים שאני הכרתי את נגה ונעמי, המרכז התפתח מאוד, מספר הלקוחות גדל, נפתחו שני מסלולי לימוד [אילוף ע'י נגה רונן וטיפול משלים ע'י נעמי דוד], ניתנו הרצאות לקהל הרחב, ומפגשים עם מאלפים מרחבי הארץ במטרה לדון בסוגיית האילוף, הטמעת הגישה החיוביות בארץ, ופיתוח מודעות חברתית לנושא.
טלי קרמזין - לעולם האילוף התוודעתי כשהכלבה שלנו, אופאלה, התחילה לעשות בעיות. לאחר מעבר דירה היא התחילה ליילל ולנבוח כאשר היא נשארה לבדה. המצב היה כל כך גרוע שהשכנים השאירו לנו מכתבי תלונה והזמינו לנו משטרה. בהדרכתה של נגה התחלנו בתרגולים ושינוי הרגלים לטובת אופאלה. וזה פעל, הכלבה נרגעה תוך שבועות מספר. היום היא חסינה יותר לשינויים בחייה, ואילו אנחנו כבר למדנו לזהות את הסימנים למצוקה, את האירועים שיכולים להפחיד אותה ואת דרכי הפעולה על מנת לעזור לה. בכל מהלך הטיפול באופאלה ריתקה אותי העבודה לעומק, פתרון החרדה של הכלבה וההשפעה של עבודה כזו על התנהגותה הכללית וכאשר נשארה לבדה.
הטיפול המוצלח באופאלה לימד אותי שהאילוף צריך לבוא מתוך הבנה של הכלב ושיתוף פעולה איתו. וזה בדיוק מה שחיפשתי ללמוד בקורס ומצאתי ב:אנימה:.
בלימודים העיוניים למדנו את המדע שעומד מאחורי דרכי הלמידה של הכלבים, בעיות התנהגות ושלבי החיים של הכלבים בצורה מעמיקה. הלימודים נתנו לי בסיס הבנתי להמשך ההתפתחות בתחום. הרי אי אפשר ללמוד הכל, אבל עם בסיס טוב, קל יותר להתפתח לבד. בנוסף, נגה התעקשה איתנו על חשיבה ביקורתית ויצירתיות בפתרון בעיות, שכל כך חשובים בעבודת האילוף.
בזכות השיעורים הרבים מעשיים ועיוניים, סיימתי את הקורס והייתי מוכנה לעבוד עם לקוחות, אם כי עדיין חששתי, באופן טבעי.
היום אני שמחה שקיבלתי מבט רחב ומעמיק על עולם האילוף והתנהגות בעלי החיים ובטוחה ביכולתי להמשיך להתפתח בתחום. וכל זאת בזכות :אנימה: ונגה רונן.
צילי לוין - שמי צילי לוין ואני עוסקת במחקר התנהגותי בבעלי חיים. כיום אני מאמנת עטלפים בשיטות ביהויוריסטיות כאשת צוות בקבוצת מחקר ומאמנת כלבים באותן שיטות, כעיסוק עצמאי. את ההכשרה האקדמית רכשתי בתארים ראשון ושני במדעי המח, והתמחיתי בחקר ההתנהגות, הזיכרון והלמידה במחלקה לנוירוביולוגיה במכון ויצמן.
לפני כשנה וחצי, כאשר התחלתי לעסוק בטיפול בכלבים עירוניים, התודעתי אל מרכז 'אנימה' והבנתי שזו ההזדמנות לקשר בין המחקר המדעי של הלמידה לפרקטיקה של אימון כלבים. הכרתי את נגה רונן ונעמי דוד, מובילות שינוי חברתי המפיח רוח רעננה בתפיסת האדם את ערך בעלי החיים, את כבודם ואת שכלם. נעמי גילתה לי עולם של טיפול רפואי שלא ידעתי על קיומו ותועלתו, ונגה הנחתה אותי במסע אל עולם האימון האמיתי, הלא-סטרילי, החי. היא הוליכה אותי מהקריאה בספרות של מובילי הדעה בעולם, דרך השיעורים התיאורטיים, עד התרגולים המעשיים המפרכים והצפייה באימוניה שלה, כיתות אומן מרתקות. מגוון התכנים ברמה כמו-אקדמית, הרצאות אנשי מקצוע מתחומים תומכים, היכרות עם עולם הרפואה הסינית - כל אלה הפכו את הקורס לעשיר וייחודי.
הכשרתי כמאמנת בבית הספר :אנימה: מהווה את הנדבך המעשי שחבר להכשרתי האקדמית, וזה הדבר שאפשר לי את עיסוקי היום במסגרת קבוצת מחקר. אני אסירת תודה על ההזדמנות להפגיש את הידע עם התורה, ואני ממליצה בכל פה לכל אדם לעשות שימוש במנופים שמרכז :אנימה:, נגה ונעמי, יודע להעניק.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
אנימה - עמוד ראשי
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS