לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

שנקר - הנדסת תוכנה B.Sc

תנאי קבלה - פסיכומטרי בציון 620 או ציון ממוצע 90 ומעלה בבחינות החיצוניות ובפרוייקט הגמר בלימודי ההנדסאי, וממוצע בגרות 85 [כולל בונוסים]
משך הלימודים - 4 שנים
תעודה - בוגר במדעים .B.Sc
על המסלול - תחום מבוקש ומתגמל – הנדסת תוכנה הוא תחום בו לומדים לפתח מוצר תוכנה, איכותי ורווחי. מדובר בתחום מבוקש מאוד בתעשיית ההיי-טק, ובהתאמה, המשכורות בענף הן מהגבוהות במשק.
מטרת תוכנית הלימודים היא להכשיר מהנדסי תוכנה בתחומים מגוונים כגון: הנדסת תוכנה, ניתוח מערכות, תכנון יישומים, תוכניות יישומיות באינטרנט, מולטימדיה, עיצוב מערכות משובצות מחשב, ניהול מערכות מחשבים וכו'. הבוגרים משתלבים במגוון רחב של תעשיות ההיי-טק וכן בארגוני שירות העושים שימוש במיחשוב. כמו כן, בוגרים רבים ממשיכים את דרכם האקדמית להשלמת דוקטורט באוניברסיטאות בארץ ובעולם.
מהנדסי תוכנה יצירתיים הם אלו המכירים היטב גם את עולם העיצוב. שנקר מאפשרת לשני העולמות להיפגש ולהניב למידה ופרויקטים מרתקים בתחום המציאות המדומה ובתחומים נוספים המחברים את העיצוב הגרפי ועיצוב המוצר עם הנדסת תוכנה מתקדמת.
תכנית הלימודים מקנה לסטודנט את הכלים הבאים:
- רקע רחב ועמוק במדעי היסוד [מתמטיקה, פיסיקה ומחשבים] לעבודה במחקר ופיתוח [מו'פ].
- פיתוח הכישורים הן בתחומי ההנדסה והן בתחומי הניהול.
- חשיפת הסטודנט למתרחש בתעשיית הטכנולוגיה העילית העולמית ובאמצעי התקשורת המתקדמים. צעד זה מושג באמצעות מרצים אורחים מהתעשייה ופרוייקטים משותפים עם התעשייה.
- טיפוח היכולת היצירתית בתחומי ההיי-טק כדי להכשיר את הסטודנט ליזמות עסקית ולפיתוח רעיונות.
- הבנת צרכי תעשיות מסורתיות בכל הקשור ליישום טכנולוגיות עיליות לשם קידומן.
תחומי ההתמחות במחלקה הם:
- הנדסת תוכנה מורחבת - תחום המשלים את לימודי הנדסת התוכנה הנלמדים במסגרת לימוד הליבה, תוך דגש על שיטות הנדסיות ואנליטיות לפיתוח מערכות תוכנה.
- יישומי אינטרנט - ההתבססות ההולכת וגוברת של האינטרנט בעולם המחשבים וההשפעות המהותיות ומרחיקות הלכת שהוא גורם בעולמנו המסחרי, התעשייתי והתרבותי מחייבות התייחסות מיוחדת לנושא. המסלול מתמחה בטכנולוגיות בתוכנה וביישומים של עולם האינטרנט.
- גרפיקה ומציאות מדומה - מסלול זה מתמחה בחלק התוכני והאלגוריתמי של הגרפיקה הממוחשבת וכן משמש כהרחבה למציאות מדומה, שהיא תחום במדעי המחשב המבקש ליצור סביבות שונות שמחקות את המציאות. לתחום שימושים רבים ברפואה, בתעשייה ובבידור.
בוגרי המחלקה: הלימודים במחלקה מכשירים את הבוגרים לעבודה בתחומים מגוונים: הנדסת תוכנה, ניתוח מערכות, תכנון יישומים, תכנות יישומים, תוכניות יישומיות באינטרנט, מולטימדיה, עיצוב מערכות משובצות מחשב, ניהול מערכות מחשבים וכד’. הבוגרים מתקבלים היטב בתעשייה ובלימודים גבוהים.

ראש המחלקה: ד'ר אמנון דקל

מלגה בגובה 50% משכר לימוד שנתי לשנת הלימודים הראשונה תינתן למועמדים למסלול גמיש.

מלגה בגובה עד 100% משכר לימוד שנתי* לשנת הלימודים הראשונה תינתן למועמדים בעלי נתוני קבלה גבוהים במיוחד

* לבעלי נתוני קבלה גבוהים במיוחד ובכפוף להחלטת ועדה.

לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

שנקר הפקולטה להנדסה

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS