לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

שנקר - הנדסת תעשייה וניהול B.Sc

תנאי קבלה - פסיכומטרי בציון 620 או ציון ממוצע 90 ומעלה בבחינות החיצוניות ובפרוייקט הגמר בלימודי ההנדסאי, וממוצע בגרות 85 [כולל בונוסים]
משך הלימודים - 4 שנים
תעודה - בוגר במדעים B.Sc
על המסלול - הנדסת תעשיה וניהול מתמקדת בתכן, תכנון, תפעול וניהול של מערכות ייצור ושירות. מערכות אלה משלבות היבטים של כוח אדם, ציוד, תהליכים, מידע, ידע וחומרים לשם הפקת מוצר או מתן שירות. בנוסף, מושם דגש על היבטים כלכליים ושיווקיים.
המחלקה להנדסת תעשייה וניהול מכשירה מהנדסים בעלי מיומנות מקצועית גבוהה להשתלבות בתפקידי ניהול בכירים, תוך ניצול הידע והכלים שרכשו במהלך לימודיהם. במסגרת הלימודים לוקחים הסטודנטים חלק בקורסים בתחומי העיצוב מאחר ותחומים אלו נדרשים כיום בעולם התעסוקה.
לקראת שנה ג' על הסטודנטים לבחור אחת מבין שתי ההתמחויות המוצעות: מערכות מידע ומערכות תפעול.
- מערכות מידע – בהתמחות זו מודגש השימוש במערכות ממוחשבות לצרכי ניהול ולצרכים הנדסיים וטכנולוגיים, פיתוח כישורים לתכנון ויישום רשתות תקשורת מחשבים, תכנון מחסני נתונים, אינטגראצית מערכות מיחשוב וליווי פרוייקטים של ניתוח מערכות מידע והטמעתן בארגון.
- מערכות תפעול – בחירה במערכות תפעול, שהן ליבת הנדסת התעשייה, מאפשרת לקבל הכשרה מעמיקה על שימוש בכלים לניתוח מערכות הנדסיות ותעשייתיות, כולל מערכות משולבות מחשב ורובוטיקה, טכניקות להתמודדות עם גורמי אנוש וניתוח ביצועי אנוש במערכות הנדסיות, כלים לתכנון מערך מפעל, ניהול פרוייקטים ועוד.
בשנה הרביעית ללימודים, על הסטודנטים לערוך פרוייקט גמר בארגון תעשייתי, עסקי או שירות כיישום אינטגרטיבי של הכלים והשיטות שרכשו במשך לימודיהם.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

שנקר הפקולטה להנדסה

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS