לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
תוכנית MBA למצטייני תואר ראשון
MBA בשפה האנגלית
תוכנית EMBA מגזר העסקי

אוניברסיטת בר אילן – תוכנית MBA מוסמך במנהל עסקים

מטרתה של תכנית MBA הינה הכשרת מנהלים לקראת השתלבותם במגזרים השונים של הפעילות העסקית במשק. התכנית נועדה להקנות כלים מתקדמים בתחומי התמחות שונים במינהל עסקים, תוך חתירה להתאמתם של כלים אלו לתנאים הייחודיים בהם פועל המשק הישראלי. חומר הלימוד בקורסים השונים מבוסס על תיאוריות מודרניות תוך שימת דגש על הזיקה לחיי המעשה.
מסלולי הלימוד
מסלול א' - כולל ביצוע מחקר והגשת עבודת גמר בכתב.
מסלול ב' - ללא עבודת מחקר.
תנאי קבלה
- בעלי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, בעלי ציון ממוצע של 80% לפחות בכל לימודי התואר הראשון [לבעלי תואר דו-חוגי יעשה ממוצע בין הציונים הסופיים של שני החוגים].
- ממועמדים שלמדו תואר ראשון בתחומים שונים יידרשו ממוצעי ציונים שונים לקבלה. - מבחן GMAT חובה.
משך הלימודים: שנתיים
התמחויות בלימודי מינהל עסקים

מימון - ההתמחות במימון מכשירה תלמידים לתפקידים מקצועיים בתחום הניהול הפיננסי בחברות עסקיות, בתחום ניהול השקעות בניירות ערך ובתחום ניהול מוסדות בנקאיים ופיננסיים שונים. מושם דגש על תפקידיו של המנהל הפיננסי בפירמה, שיטות לבחירת תיק השקעות, ניתוח תפקוד שוק ההון, והערכת מכשירים פיננסיים בשוק ההון.

שיווק - מטרת ההתמחות היא להכשיר מנהלים בתחומי השיווק באמצעות הקניית ידע תיאורטי ויישומי על שיטות להשגת מטרות הפירמה או המלכ'ר על-ידי פעילות שיווקית. ההתמחות דנה בתכנון ויישום אסטרטגיות שיווק ברמת הפירמה, הצרכנים הפוטנציאליים של מוצרי צריכה ותעשיה, שירותים, קביעת מחירים, צינורות שיווק, ערוצי פרסום וקידום מכירות.

ניהול והתנהגות ארגונית - מטרת ההתמחות היא להכשיר מנהלים בעלי ראיה ניהולית-ארגונית רחבה תוך הקניית כלים ושיטות ניהול מתקדמות, כלים כמותיים ושיטות סטטיסטיות מתקדמות. ההתמקדות בהתמחות הינה בשני נושאים:
1. ניהול הארגון על היבטיו השונים דרך התמודדותו עם הסביבה.
2. התנהגות ארגונית בו נלמדים ההיבטים והתהליכים הפסיכולוגיים שהעובד והמנהל מתמודדים אתם בארגון. מוטיבציה בעבודה, מיון עובדים, דינמיקה קבוצתית, תפקוד עובדים, פיתוח מסלולי קריירה ושינוי ארגוני.

מערכות מידע - ההתמחות מכשירה אנשי מקצוע בעלי הבנה בין תחומית ויכולת לניצולה של טכנולוגיה לייעול ולשיפור תפקודו של הארגון, בתהליך המאפשר לכל חברי הארגון לתכנן, לשתף פעולה ולצבור ידע. הארגון מנותח כגוף דינמי תוך שימת דגש על תהליכים, דרכי קבלת החלטות אבחון בעיות ושימוש במשאבי מידע בארגון. כדי שבוגרי ההתמחות יוכלו לנצל את כישוריהם האנושיים והטכנולוגיים כאחד כדי ליזום וליישם חדשנות דרך טכנולוגית המידע. ההתמחות מתמקדת בפן הטכנולוגי של ייצור ושימוש במידע בארגון ובהקניית הכלים שיאפשרו לבוגרים לתכנן, לעצב ולתפעל מערכות מידע שיספקו את המידע הדרוש לצרכים התפעוליים והאסטרטגיים של הארגון.
לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS