לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
קורס דולות - מלווה ותומכת לידה
קורס מדריכות הכנה ללידה ודולות - קורס משולב
קורס להכשרת מדריכות הנקה

ללדת - בית הספר למקצועות הלידה

ללדת – בית הספר למקצועות הלידה מכשיר נשים בכל הגילאים הרוצות להיות חלק מתהליך הבריאה לעסוק בתחום ההיריון הלידה ותחילת ההורות. 'ללדת' הוא המקום המקצועי התומך והמכיל ביותר בתחום ההיריון והלידה בו תוכשרי להיות אשת מקצוע מקצועית, תומכת ומצליחה.
בקורסים של בית הספר תקבלי את מיטב המרצים בתחום ותהיי בקשר ישיר והדוק עם אנשי מקצוע בכל שאלה בתחום, אנחנו נהייה שם בשבילך ונעזור לך להצליח גם שנים אחרי שתסיימי את הלימודים וזו הבטחתנו!!! כי הצלחתך היא הצלחתנו!
חדש בחיפה!!!! לאור הביקוש הרב - לימודי ערב ב'ללדת' ביה'ס למקצועות הלידה  קורס דולות ומדריכות הנקה >>> לפרטים נוספים מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

את בית הספר הקימו אהובה הילה חן וסיון אופירי נשות מקצוע מובילות בתחום ההיריון והלידה, העוסקות בפועל בהכנה ללידה, ליווי בלידה, תמיכה בהורים והדרכת הנקה בשוק הפרטי. אופירי וחן עוסקות בתחום הלידה מזה שנים רבות והכשירו מאות דולות ומדריכות הכנה ללידה ברחבי הארץ.
בקורסים של ללדת - בית הספר למקצועות הלידה תכירי ותלמדי ממיטב המרצים והמומחים בתחום היריון, לידה והורות בישראל ,תקבלי את מיטב הכלים בהם תשתמשי כאשת מקצוע, באווירה ייחודית, אישית ומכילה, תלווי ותיתמכי ע'י רכזות הקורס במהלך הקורס בסטא'ג וגם לאחר סיום הקורס אנחנו שם תמיד בשבילך!! נעזור לך בתחילת דרכך כדולה, כמדריכה או כדולה לאחר לידה ,בפתיחת העסק השיווק והפרסום שלך כאשת מקצוע בעתיד.


ללדת – בית הספר למקצועות הלידה הוקם למלא 3 מטרות עיקריות:
א. הכשרת נשות מקצוע איכותיות, דולות ומדריכות הכנה ללידה והורות ראשונית בעלות ידע נרחב אשר מאמינות בזכותה של כל אישה ללדת על פי רצונה ובהתאם לאמונותיה.
ב. הקמת תוכנית השמה לדולות ומדריכות הכנה ללידה, ליווי עסקי לבוגרות הקורסים ועזרה במציאת עבודה.
ג. הקמת בית מקצועי לדולות ,מדריכות הכנה ללידה ודולות לאחר לידה.

 

הנחה מיוחדת תינתן לצעירים תושבי חיפה בלבד בגילאי 18-35 

לפרטים נוספים נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS