לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המכללה האקדמית לישראל - תואר שני [MA] בייעוץ חינוכי

מדינת ישראל עומדת בפני אתגרים אדירים בתחום החינוך ומערך הייעוץ החינוכי, הכולל אלפי יועצים חינוכיים, הוא אחד הגורמים החשובים והמשפיעים על דרכה של מערכת החינוך. אם גם אתם מעוניינים למלא תפקיד מפתח בתחום החינוך ולהיות גורם משפיע ומעצב - אתם מוזמנים להצטרף לתכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי במכללה האקדמית לישראל. תוכנית הלימודים משלבת השכלה אקדמית ברמה גבוהה עם חיבור לאתגרים היומיומיים של מערכת החינוך. התכנית מתאימה הן למורים והן לבוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וכו'.
התכנית מיועדת למורים המעוניינים להעשיר את השכלתם ולהתקדם למקצוע מרתק ומשפיע במערכת החינוך ולבוגרי תואר ראשון טיפולי כגון פסיכולוגיה או עבודה סוציאלית, המחפשים המשך טבעי להשכלתם האקדמית והכשרה יסודית ורלוונטית למקצוע נדרש.
מטרת תוכנית הלימודים: להכשיר יועצים חינוכיים שייצגו את פן הרווחה האישית והמערכתית בבית הספר ובמסגרות חינוכיות אחרות. הסטודנטים בתכנית לומדים גישות תיאורטיות, כלים ומיומנויות יעוציות ומפתחים יכולות להבין ולהעריך תוצרי מחקר מדעי.
הבסיס הרעיוני עליו מושתתת התכנית הוא שילוב של ידע קלאסי ושל ידע עדכני. ידע קלאסי מבטיח המשכיות ויציבות ומחבר את הלומד לבסיס ולשפה המשותפים לאנשי המקצוע.ידע עדכני מאפשר פתיחות וחשיפה לשינויים וחידושים. שילוב זה נותן כלים לבחירה מבוקרת ואתית באימוץ דרכי פעולה.
כדי להכשיר יועצים חינוכיים באופן המיטבי, נבנתה מסגרת הלימודים כמעבדה חיה, תוך קיום תהליך לימודי הדומה לתהליך שעל היועץ החינוכי להוביל בבית הספר. בדרך זו מתנסה הסטודנט בתהליכים מעודדי גילוי עצמי וצמיחה אישית, אשר ילוו אותו לאורך כל חייו המקצועיים. אנו רואים במפגש של הסטודנט עם חבריו ללימודים מפגש מעצב גם במובנים החברתיים והרגשיים. במהלך הלימודים נוצרת דינאמיקה המעודדת פתיחות, מעורבות, הכרת השונה וחיבור אישי לנלמד.
משך הלימודים:
שנתיים, יום לימודים בשבוע [למעט סמסטר קיץ]
תנאי קבלה:
- תואר ראשון בממוצע 80 מתחום רלוונטי [ייעוץ חינוכי, חינוך, מדעי ההתנהגות, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, חינוך מיוחד, עבודה סוציאלית, קרימינולוגיה, קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק, סיעוד, מורים ואנשי חינוך]
- ראיון אישי
סוג התעודה:
MA בייעוץ חינוכי
* סגל ההוראה בתכנית מורכב ממרצים ידועים בתחומם ומלאי אהבה למקצוע הייעוץ החינוכי, שהכשירו עד היום מאות רבות של יועצים חינוכיים הזוכים להערכה רבה בכל מערכות החינוך.
* מלגה ייחודית לחברי ארגון המורים.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS