לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

לומדים פסיכומטרי עם היי קיו גבוה


אומרים היי קיו או איי קיו? מה זה חשוב, אבל מה שבטוח קורס פסיכומטרי יכול לחדד לכם את מערכות החשיבה שלכם.  


להלן כמה נקודות שחשוב מאוד לבדוק לפני שנרשמים לקורס פסיכומטרי:


1. גודל כיתת הפסיכומטרי – יש תלמידים שחשים בנוח בכתה של 40 תלמידים, כשהמחיר בדרך כלל זול יותר והמורה לא יושב להם על הראש. לעומתם, יש תלמידים שאינם מסוגלים לפרוח בכיתות גדולות מדי וזקוקים ליחס אישי ומכוון יותר של המורה.2. היקף שעות הלימודים בקורס פסיכומטרי – אם אתם גם עובדים, חשוב לברר שאין התנגשות בין שעות הקורס לשעות העבודה. נגיסות בשעות הלימודים בשל איחורים, עלולות לכרסם בציון הפסיכומטרי שלכם. כמו כן אם תגיעו לקורס אחרי יום עבודה ארוך ומתיש, קשה להניח שרמת הריכוז שלכם תהיה מספקת.
באשר לשעות הלימוד, כדאי לברר האם המונח שעה מתייחס לשעה רגילה, דהיינו 60 דקות, או לשעה אקדמית, דהיינו 45 דקות. הפער הוא משמעותי.3. מקצועיות צוות ההוראה – את הנתון הזה חשוב מאוד לבדוק. הדרך הטובה ביותר לבדוק אותו היא לשוחח עם סטודנטים הלומדים בקורס או עם בוגרים שניגשו לבחינות הפסיכומטרי. הם יוכלו לתת לכם נתונים מהשטח על איכות כישורי ההוראה של הצוות.4. טיבו ועדכניותו של חומר הלימוד – אם יש באפשרותכם לראות חומרי לימוד של קורס פסיכומטרי בו אתם שוקלים ללמוד, בדקו אותם לעומק. אם יש לקורס פסיכומטרי אתר אינטרנט שמאפשר התנסות, נסו גם אותו. מאחר שמבחני הפסיכומטרי משתנים מעת לעת, חשוב לוודא שקורס הפסיכומטרי דואג להיות מעודכן ומציע סימולציות שמאפשרות לתרגל מבחנים משנים עברו.
           


            סוף דבר – קורס פסיכומטרי נמשך בין חודשיים לשלושה חודשים אך ההשפעה שלו עשויה להיות מכריעה לשנים ארוכות, לכן חשוב לבחור בתבונה את הקורס שמתאים לך ולא ללכת לאן שכולם הולכים רק מכיוון שכולם הולכים לשם.


ישנם מספר בתי ספר לפסיכומטרי הפועלים בכל הארץ, ורצוי לבחור בבית ספר גדול עם הרבה סניפים וגב כלכלי חזק כגון: היי קיו High Q, קידום, יואל גבע ועוד.

 


ב- היי קיו כאשר בית הספר לפסיכומטרי מקבל על עצמו להכין את תלמידיו לבחינה כלשהי, מטרתו להבטיח את מיצוי הפוטנציאל המקסימלי של כל אחד ואחת מהם, ולהשיג ממוצע פסיכומטרי גבוה של כל הקורס. אין ספק שהצלחת התלמידים היא גם הצלחת בית הספר לפסיכומטרי.בקורסי ההכנה לבחינות הפסיכומטריות, משתמשים בתי הספר בשיטות לימוד הייחודיות להם, ויש לבדוק מהי השיטה הטובה ביותר עבורכם.

  , קידום פסיכומטרי, יואל גבע פסיכומטרי 


 


 


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS