לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המכללה האקדמית ספיר - עמוד ראשי

המכללה האקדמית ספיר - לימודי תרבות יצירה והפקה

תכנית ראשונה מסוגה בישראל * משלבת לימודי תרבות תיאורטיים עם התנסות מעשית * לימודים בין-תחומיים של אמנות, ספרות, קולנוע, טלוויזיה, מדיה דיגיטלית ומוסיקה בדגש תרבותי רחב * התמחות מעשית: מו'לות, הוצאה לאור ועריכת תוכן; ניהול מוסדות תרבות, הפקת אירועי תרבות; ניהול אמנות ואוצרות * שכ'ל אוניברסיטאי
תכנית לימודי ה-B.A ב'תרבות, יצירה והפקה' מעצבת כיוון בין-תחומי חדש בלימודים האקדמיים בישראל.
התכנית מורכבת משני נדבכים של ידע והתנסות: 
הנדבך התיאורטי: מעניק לסטודנטים השכלה רחבה בתחומי התרבות השונים, כמו גם כישורים אינטלקטואליים של ביקורת תרבותית והבנת תהליכים וייצוגים תרבותיים. לימודי התרבות משלבים תחומי דעת כמו סוציולוגיה, היסטוריה, פסיכולוגיה ואנתרופולוגיה, עם בחינה מקיפה של זירות תרבותיות וסוגי מדיה שונים.
הנדבך המעשי: מקנה מיומנויות מעשיות בתפקידי ניהול, הפקה ויצירת תוכן בשדה התרבות הישראלי, ומכשיר את הסטודנטים להשתלבות בעשייה התרבותית לאחר לימודיהם.
התכנית מעניקה לסטודנטים השכלה רחבה ויכולת להבין תהליכים חברתיים, אידיאולוגיים, אסתטיים ופוליטיים המתרחשים במשולב בזירה התרבותית. במהלך לימודיהם ילמדו התלמידים להבחין במתח שבין תרבות גבוהה לתרבות פופולרית; יכירו תרבויות לאומיות שונות ותתי-תרבויות; יעסקו בביקורת מגדרית, מעמדית ואתנית שמשפיעה על עולמות התרבות; ירכשו מיומנויות בניתוח ביטויים תרבותיים במדיה שונים, כמו אמנות, ספרות, קולנוע, טלוויזיה, מוזיקה ומדיה דיגיטאלית; ויוכלו לעמוד על זיקות בין תרבות לבין זהות וזיכרון קולקטיבי.
במקביל, ירכשו הסטודנטים כלים לקראת השתלבות בשוק העבודה הרלבנטי. הם יכירו את אופיו של שדה התרבות הישראלי ואת מבנהו, על המוסדות, הגופים ודרכי הפעולה שקיימים במסגרתו. הם ירכשו מיומנויות בתחום היזמות, ההפקה, הניהול, השיווק ויצירת תוכן תרבותי. ההתנסות בתחומים אלו תתקיים בסדנאות ובפרויקטים מעשיים.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS