לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קמפוס ברושים - פסיכו-דהרמה, לימודים ברוח הבודהיסטית


פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים: בית הספר ללימוד, לאימון וליישום תורת הנפש הבודהיסטי, בחיי היום יום.
 מסלולי הלימוד מיועדים למטפלים, ליועצים, לאנשי עסקים ולכל המעוניין להעשיר ולטעום מעולם הבודהיזם.
  בין התוכניות שלנו:
 אימון לחיים בהשראה בודהיסטית: תכנית דו שנתית: התכנית מיועדת לאלה שמבקשים לחיות חיי עומק ומרחב שלם. לאלה שרוצים להיטיב עם חייהם, להעשירם, להעמיקם ולסייע לעצמם ולאחרים.
 תורת הנפש הבודהיסטית למטפלים: תכנית תלת שנתית:. פגישה עם תורת הנפש הבודהיסטית [על הדומה והשונה שבה מהפסיכולוגיה המערבית] באופן מעשי ועיוני
היכרות עם הבודהיזם:
 מבוא קצר. קורס מבוא למי שרוצה להכיר את החשיבה הבודהיסטית ויכולת ההשפעה שלה על חיי היום יום שלנו. מדיטציה והרצאות עם פרופ' יעקב רז ויובל אידו טל 
המוסיקה והאמנות בראי האימון הבודהיסטי: הקורס יכלול תרגולים תפיסתיים, מדיטטיביים, מוסיקליים ואומנותיים.
 הורות ברוח הבודהיזם: בקורס נבקש ליצור חיבור מושגי ומעשי בין הידע הנמצא בחשיבה הבודהיסטית לבין מציאות חיינו היומיומית כהורים.
 על תבנית ואלתור: פלייבק ומדיטציה: . עבודת הפלייבק מאפשרת תירגול וישום של רוח הבודהיזם. במהלך הקורס גם נספר את הסיפורים שלנו, וגם נשחק סיפורים של אחרים.
 שנת חיי האחרונה : בסמינר זה נשתמש במוות כשעון המעורר אותנו לנצל היטב את הזמן שנותר לנו. 
 תשומת הלב במסורת הבודהיזם הטיבטי בן זמננו: בהתבסס על מסורת טיבטית, נמצא בקורס הנחיות מדויקות לאופני התמודדות מועילים עם מצבים שונים של הגוף ושל התודעה איתם אנו מתמודדים על כרית המדיטציה ובחיים בכלל.
 חיי היום יום והרוח הבודהיסטית: כיצד ניתן להתמודד עם סיטואציות חיים 'קטנות' ו'גדולות', חיוביות ושליליות, בראייה רעננה ומעמיקה, בכלים חדשים ומעשיים, ובהשראה בודהיסטית. 
אימון התודעה למאמנים: בקורס זה מודגשים פניה של תורת הנפש הבודהיסטית כגישה מעשית לצרכים ענייניים, המוצאת את מקומה בימינו במקצועות ובעשיות כמו גישור, יישוב סכסוכים, ייעוץ ואימון אישי [coaching].
 הזמנה לאי ידיעה: זוהי תכנית בלתי שגרתית, המיועדת לקבוצה של מנהלים בכירים, בעלי מקצוע חופשי ואנשי עסקים. ננסה לגלות כיצד אי-ידיעה על היבטיה השונים, בחיינו שלנו, יכולה להיות נכס ולא אוייב שיש להלחם בו. 
 ה'מה' שבין לבין: פסק זמן בקריירה ועשיית שינוי בחיים. בתוכנית נפנה מקום לשאלות, נחוש את המקום הריק של אי ידיעה [ה'מה'], נביט בפחד, נתבונן בהזדמנויות, ונבחן אפשרויות לשינוי, מנקודות מבט של הפרקטיקה, התיאוריה והבודהיזם.
 תשע עד חמש: עבודה, חיים ורוח הבודהיזם. התוכנית תעסוק בשאלות הקשורות למקומה של העבודה במרחב החיים שלנו ולאופן שבו ההתבוננות הבודהיסטית מאפשרת בחינה מחדש והבהרה לעצמנו של שאלות אלו.

 


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS