לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מטפל רב תחומי במגע - HHP - Holistic Health Practitioner

   מרכזת המגמה: בלהה קידר HHP

מגמה ייחודית המכשירה מומחים רב-תחומיים בתרפיות המגע המצוידים במבחר רחב של כלים טיפוליים טבעיים הוליסטיים.
ייחודיות התכנית:
מגמה ייחודית זו הנה פרי של שת'פ בינלאומי בן למעלה מ- 25 שנים עם IPSB College מכללה בינלאומית לרפואה משלימה בסן-דיאגו, קליפורניה. במגמה מלמדים המרצים הבכירים בישראל. המגמה מקיימת סדנאות, הרצאות מומחים מחו'ל ופעילויות בנושאים שונים הקשורים לגוף ולנפש בראי הרפואה ההוליסטית.

מבנה תכנית הלימודים:
הלימודים נמשכים שלוש שנים ומבוססים על מערכת מדולארית המורכבת מהתמחות ראשית ברפלקסולוגיה, עיסוי אינטגרטיבי או זן-שיאצו לצד התמחות משנית ברפלקסולוגיה, עיסוי אינטגרטיבי, זן-שיאצו, ג'ין-שין אקופרסורה או עיסוי איורוודי.

התכנית כוללת את מיטב ומירב הידע הקיים בתחום תרפיית המגע עם מערכת מקיפה של מיומנויות הטיפול ההוליסטי כגון: מגוון שיטות אבחון, ייעוץ וטיפול, פילוסופיות מזרחיות ומערביות, עקרונות הפסיכותרפיה, פרחי באך, ארומתרפיה, התפתחות דרך מודעות וכל זאת על תשתית מוצקה ורחבה של לימודי רפואה מערבית.

תעודות
תעודות מוענקות החל מסיום שנה א' ומאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום. בסיום המגמה התלת-שנתית תינתן תעודה בינלאומית בשיתוף IPSB College סאן דיאגו, קליפורניה.

קריירה
בוגרי התכנית הינם מומחים במגע ועשירים בידע מקצועי ובכלים טיפוליים נוספים, כנגזרת מכך אפשרויות התעסוקה בסיום המסלול הינן רבות ומגוונות ובוגרי תכנית זו מבוקשים מאוד במקומות העבודה. 'רידמן קריירה' - מחלקת ההשמה הייחודית של המכללה, מציעה לבוגרי התכנית  מגוון של משרות מיד עם תום לימודיהם ומלווה את תהליך כניסתם לשוק העבודה.


התוכנית נלמדת בקמפוס רמת אביב- תל אביב, ירושלים, חיפה, אילת

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS