לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

שיאצו בגישת הזן שיאצו

תכנית לימודים יוקרתית בשיתוף מקצועי בלעדי עםשיטת טיפול מצליחה ומוכרת במגע שעיקרה הישענות על גוף המטופל במטרה להשפיע על הרשת האנרגטית ]מרידיאנים[ החוצה את גופו ולכוון את הגוף והנפש שלו למקום בריא וטוב יותר. תכנית הלימודים המקצועית והמעמיקה בארץ, בשיתוף מקצועי בלעדי עם כללית רפואה משלימה ומוכרת ע'י האיגוד למטפלי השיאצו בישראל.


הלימודים נמשכים שלוש שנים וכוללים: היכרות מעמיקה עם העולם המרתק של הזן והשיאצו, אבחון וטיפול על-פי גישת הזן-שיאצו בהתבסס על ארבעת סגנונות האבחון של הרפואה מהמזרח, עבודה עם קי ועם הרשת האנרגטיתהמרידיאנים ונקודות הלחיצה [ tsubo ] התנסות מעשית, העשרה וידע מקיף ומעמיק ברפואה מערבית קונבנציונאלית. תעודות מוענקות החל מסיום שנה אומאפשרות להתחיל ולעסוק בתחום. בסיום התכנית מוענקת דיפלומה בינלאומית בשיתוף מכללת IPSB , מכללה בינ'ל לרפואה משלימה בסן דייגו, קליפורניה.


 


לראשונה בישראל
כללית
רפואה משלימה בשיתוף ביה'ס ללימודים מתקדמים של מכללת רידמן מציעים לסטודנטים מצטיינים תכנית מחקר ייחודית. לבוגרי התכנית תוענק תעודה משולבת.


 


'רידמן קריירה' חטיבת ההשמה הגדולה בישראל בתחום הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית, פועלת בשיתוף פעולה עם המעסיקים המובילים בתחום ומלווה את תהליך כניסתם של בוגרי מכללת רידמן לשוק העבודה.


 


התוכנית נלמדת בקמפוס: רמת אביב- תל אביב, ירושלים, חיפה,
באר
שבע, המכללה האקדמית ספיר, המכללה האקדמית כנרת


 


 

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS