לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קורס GMAT מילולי ב-TopPrep

הפרק המילולי בבחינת ה-GMAT מאתגר במיוחד; גם אלו מאיתנו שיודעים אנגלית ברמה גבוהה נוכחים עד מהרה לדעת שכדי להצליח בפרק המילולי ב-GMAT נדרש הרבה יותר מידע של השפה. ב-TopPrep  תקבלו הכנה יסודית לפרק המילולי ב-GMAT הכוללת שיטות עבודה ייחודיות ומקיפות לשלושת סוגי השאלות: תיקון משפטים,
[Sentence Correction]  הבנת הנקרא [Reading Comprehension]
וחשיבה ביקורתית  [Critical Reasoning]. בנוסף, תלמידי ה-GMAT רוכשים בקורס כלים אפקטיביים לכתיבת החיבורים בבחינה[AWA – Analytical Writing Assessment ] וליווי צמוד בתהליך הלמידה של כתיבת חיבורים בסגנון הפורמאלי הנדרש ב-GMAT.

מבנה הקורס: קורס ה-GMAT המילולי הוא בהיקף של 25 שעות [33 שעות אקדמיות] וכולל גם שיחת אסטרטגיה וניהול זמנים נכון בבחינה. ב-TopPrep ישנה גם אפשרות לקבל שיעורי הכנה לחלקים ספציפיים בבחינת ה-GMAT המילולית [כגון קורס בתיקון משפטים] המתאימים למי שאין לו צורך בקורס GMAT מלא.

אפשרויות לימוד ב-TopPrep: ניתן ללמוד בפורום אישי [אחד על אחד] או בקבוצות אינטימיות של עד 4 סטודנטים.

תיקון משפטים [Sentence Correction]: כדי להצליח בסוג שאלות זה, על הנבחן להכיר את עקרונות החשיבה הנבדקים בבחינת ה-GMAT  בכלל ואת חוקי הדקדוק והסגנון המאפיינים שאלות תיקון משפטים בפרט. ללמוד את הדקדוק של השפה האנגלית זו משימה כמעט אינסופית; יש מאות חוקים, כללים וביטויים שצריך להכיר. אולם האם באמת צריך לשלוט בכולם כדי להצליח בבחינת ה-?GMAT
ב- TopPrep תלמדו שיטות עבודה יעילות וממוקדות שיאפשרו לכם למקסם את יכולותיכם לפתור שאלות תיקון משפטים במינימום זמן. ההכרות המעמיקה שלנו את הבחינה מאפשרת לנו לחסוך לכם זמן ומאמץ: אצלנו מלמדים אך ורק את חוקי הדקדוק והסגנון הנבדקים בבחינה. את שאר העקרונות, אנו משאירים לבלשנים...
הבנת הנקרא [Reading Comprehension]: קטעי הבנת הנקרא ב-GMAT לקוחים מתחומים מדעיים מגוונים כגון חלל, רפואה, ארכיאולוגיה וזואולוגיה וכוללים מילים קשות ומונחים מדעיים שרובנו לא מכירים. כמו כן, הנבחן נדרש להתמודד עם שאלות מורכבות אותן עליו לפתור תחת לחץ זמן נתון. למעשה, רוב התלמידים מרגישים שלחץ הזמן בשאלות אלה הוא האינטנסיבי ביותר בהשוואה לשני סוגי השאלות האחרים בפרק המילולי. ב-TopPrep תלמדו כיצד לגשת לקטע הבנת הנקרא בצורה אנליטית - כיצד להבחין בין עיקר לטפל, עיקרון הנבדק בבחינה והמאפשר לנבחן לפתור את השאלות תוך עמידה בזמנים. בנוסף, תכירו את כל סוגי שאלות הבנת הנקרא בבחינת ה-GMAT המילולית ותרכשו כלים ממוקדים וספציפיים להתמודדות עם סוגי שאלות אלו.
חשיבה ביקורתית [Critical Reasoning]: שאלות ההיגיון ב-GMAT בודקות את יכולת הנבחן לנתח טיעון לוגי לחלקיו השונים, להסיק מסקנות תקפות, לזהות הנחות סמויות, לחזק ולהחליש הנחות או/מסקנות שיש בטיעון ועוד. גם סוג זה של שאלות מאתגר עקב לחץ זמן ושימוש במילים בשפה מדעית וגבוהה.
ב-TopPrep תלמדו למפות טיעון לחלקיו השונים דרך כלים מעשיים, לזהות את כל סוגי השאלות ולפתור אותן ביעילות ובמהירות.פרק החיבורים [AWA- Analytical Writing Assessment]: לא פעם אנו צריכים להתנסח בכתב בשפה האנגלית, בין אם לצורך התכתבות עם אנשים מחו'ל בדוא'ל, ניסוח חוזים באנגלית, או ניהול צ'אטים. אך מי באמת בודק את מה שאנחנו כותבים ומתקן לנו את השגיאות? הדרישות משני החיבורים שיש לכתוב בפרק החיבורים בבחינת ה-GMAT הן לא רק גבוהות אלא גם ספציפיות מאוד. כתיבת חיבור פורמאלי היא תחום שיש ללמוד, ואם לא התנסיתם בכך, רוב הסיכויים הם שתצטרכו הדרכה וליווי בתהליך הכתיבה.


ב-TopPrep תקבלו הנחיה מדויקת והסברים מקיפים כיצד לכתוב כל אחד משני החיבורים [Analysis of an Issue – חיבור דעה, ו- Analysis of an Argument – ניתוח טיעון לוגי] ותרכשו מיומנויות כתיבה מתקדמות. כמו כן, על מנת לעקוב אחרי תהליך השיפור שלכם, הקורס כולל בדיקה יסודית של מספר חיבורים ומשוב מדוקדק עליהם.

המלצות:

ניר זנדבנק, תלמיד GMAT


הגעתי ל-TopPrep דרך חבר שנעזר באורית בלימודים לחלק המילולי ב-GMAT והיה מאוד מרוצה. למדתי עם אורית לחלק המילולי של ה-GMAT והחיבורים כשלושה חודשים במסגרת שיעורים של אחד על אחד. אורית היא מקצוענית אמיתית עם ידע עצום, מסירות גדולה והכל באוירה נעימה ומקצועית. אורית הייתה תמיד זמינה לשאלות, הראתה גמישות אדירה בקביעת שיעורים ומעל הכל, נתנה תחושה שהצלחתי חשובה לה. מהיכרותי את שוק ההכנה למבחן ה-GMAT, ניסיון ויכולת הוראה הם פרמטרים קריטיים להצלחת התלמיד ולאורית יש את שניהם ובגדול! בניגוד לקורסים 'הקונבנציונליים' בשוק, ניסיונה הרב של אורית מאפשר לתלמידים חשיפה לרמה גבוהה מאוד של הבנת הבחינה וכן לבניית אסטרטגית הפתרון בהתאם ליכולותיו של כל תלמיד.אני ממליץ לכל אדם המעוניין בציון גבוה ובתהליך בריא, יעיל ומקצועי ללמוד ב-TopPrep עם אורית. nirsand@gmail.com

יוני שטיין, Harvard Grad Student '11
אורית הדריכה אותי לקראת החלק המילולי של בחינת ה-GMAT לפני שנתיים. כישורי ההדרכה של אורית הם יוצאים מן הכלל. המצוינות של אורית כמדריכה באה לידי ביטוי במספר מישורים: 1. מערכי שיעור מובנים וברורים – לכל שיעור היה מבנה ברור ומסודר. מבנה השיעורים עזר לא רק להבין את החומר בקלות אלא גם לסדר אותו בצורה לוגית כך שיהיה נוח לשלוף ולהשתמש בו בעת הצורך. 2. כישורי הדרכה – יכולות ההדרכה של אורית הם מהגבוהות שראיתי. אורית מביאה כריזמה וביטחון לכל שיעור ולכל קבוצה. תכונה זו חשובה תמיד וחשובה במיוחד בלימוד חומר לא אינטואיטיבי כמו החלק המילולי של בחינת הGMAT-.
3.מחויבות למצוינות – אורית הפגינה מחויבות לסטודנטים לאורך כל הקורס וגם אחריו. מחויבות זו התבטאה הן בזמינות רבה למענה לשאלות והן ביוזמות לעידוד למצוינות של כל אחד ואחת מהסטודנטים. אני ממליץ בחום לכל מי ששוקל להתכונן ל-GMAT  עם אורית לבחור בקורס של TopPrep.


ליאורן פינצ'בסקי, תלמיד  GMAT
למדתי קורס GMAT מילולי ב-TopPrep  בהדרכת אורית שבח. בזכות עבודה הכנה מאוד מדוקדקת של אורית, אני חושב שאחד היתרונות הבולטים בקורס הוא שהחומר הנלמד מאוד ממוקד ומפוקס על הבחינה. מדובר ביתרון בייחוד למי שלומד את הקורס תוך כדי עבודה או מחויבויות אחרות.
תחילה חששתי, שלימוד מפוקס וממוקד יגרור בצידו ויתור מראש על מספר מועט [אבל חשוב] של שאלות, אשר לימוד כולל של הדקדוק באנגלית, יצליח 'להציל'. כאשר למדתי לבחינה [וכן בבחינה עצמה], שמחתי לגלות שחששותיי התבדו. בפועל, החומר שלמדתי אצל אורית הקיף בצורה יוצאת מן הכלל את מגוון השאלות בבחינה, התרגול שביצעתי לאורך הקורס תאם את הרמה הנדרשת בבחינה וכל שנותר לי הוא לתרגל מספר מבחנים על מנת לחזק את יכולת העמידה בזמן ואת ההיכרות עם הבחינה בכללותה.
אורית מסבירה את הנושאים בצורה מ-ע-ו-ל-ה, החומרים מסודרים ברורים ומדויקים. אורית זמינה לכל שאלה, הן מקצועית והן ארגונית. אורית מלמדת בגובה העיניים ומאוד איכפתית.

בקיצור - מומלץ מאוד. קורס ברמה גבוהה מאוד. מהווה בסיס איתן לקבלת הציון גבוה ביותר. הדיוק בהכנת הקורס מאפשר לימוד יעיל תוך כדי עבודה.


אשמח לסייע לתלמידים עתידיים בכל שאלה:
lioran3@walla.com  ליאורן פינצ'בסקי [21 בנובמבר 2011]

לפגישת הכרות חינם שאינה מחייבת מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS