לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קורס TOEFL מקיף ב-TopPrep

מבחן ה-TOEFL בודק ידע באנגלית בקרב מועמדים ללימודים או עבודה
בחו'ל. המבחן למעשה בודק האם הנבחן יוכל להשתלב בחברה ובאקדמיה
הדוברות אנגלית ולכן תכניו, אופי השאלות, הטקסטים וקטעי הבנת הנשמע
מתאפיינים בזיקה אקדמית. בשנים האחרונות עבר מבחן TOEFL מספר
שינויים, כאשר הגרסה המעודכנת ביותר של המבחן נקראת IBT
והיא בודקת את ארבעת מיומנויות השפה: הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה. המבחן מורכב ממשימות שבודקות כל מיומנות בנפרד, כגון קריאת קטע ומענה על שאלות הקשורות אליו,וממשימות משולבות אשר בודקות מספר מיומנויות, כגון קריאת קטע, האזנה לקטע ומענה בעל פה [כלומר, דיבור] על שאלה הקשורה לשני הקטעים.

כדי לקבל ציון טוב במבחן ה-TOEFL יש לשלוט באוצר מילים רב, בתחביר ובדקדוק
של השפה האנגלית. כמו כן, יש לדבר אנגלית באופן שוטף וברור שיובן לבודקי
המבחן, שהם דוברי אנגלית. דיבור איטי וקטוע או מבטא זר כבד עלולים לפגוע בציון באופן משמעותי.

 

מהן אפשרויות הלימוד למבחן TOFEL ב-TopPrep?

• קורס קבוצתי אינטימי: קורס TOEFL בקבוצה קטנה של עד 4 משתתפים, בהיקף של 20 שעות מלאות [26 שעות אקדמיות]. מבנה הקורס מפורט בהמשך.

• קורס אישי אחד על אחד: תהליך לימוד המתבסס על תכני קורס TOEFL מקיף המפורטים בהמשך ומותאמים אישית לכל תלמיד על פי רמת הידע עימה הגיע ותוך התחשבות בנקודות החוזק והחולשה שלו.• קורס חלקי: ישנה אפשרות לקבל שיעורי הכנה לחלקים ספציפיים מבחינת ה-TOEFL [כגון קורס בדיבור] המתאימים למי שאין לו צורך בקורס מלא:

קורס הבנת הנקרא [Reading] והבנת הנשמע [Listening]: קורס בן 6 שעות. ניתן לרכוש שעות לימוד נוספות אשר ישמשו לתרגול נוסף, לימוד יסודות הדקדוק והתחביר של השפה האנגלית, לימוד כללי הגייה ועוד. לפרטים נוספים על תוכן הקורס ראו הבנת הנשמע והבנת הנקרא.

 

קורס דיבור: [Speaking] קורס בן 5 שעות. ניתן להרחיב את הקורס לפי צורכי התלמיד. שעות הלימוד הנוספות ישמשו לתרגול נוסף, לימוד יסודות הדקדוק והתחביר של השפה האנגלית, לימוד כללי הגייה ועוד.

 

קורס כתיבה: [Writing] הקורס כולל 3 שעות לימוד במסגרת מפגשים עם המדריכ/ה וליווי צמוד בבדיקת חיבורים הכולל משוב מפורט על התוכן והרמה הלשונית של כל חיבור.

 

יתרונות קורס ה-TOEFL של TopPrep


• ב-TopPrep אנו מאמינים במצוינות. המורים שלנו מתמחים בהכנה לבחינת ה-TOEFL. הם אקדמאים בעלי תואר שני באנגלית לפחות ובעלי ניסיון של שנים רבות בהכנה של עשרות ומאות תלמידים לבחינה.• קורס ה-TOEFL שלנו מספק כלים ושיטות עבודה יעילות לארבעת חלקי המבחן, עם דגש מיוחד על חלק הדיבור – החלק שנחשב לקשה ביותר עבור רוב הנבחנים.


• כל שיעור מורכב מיחידות לימוד, בהן נלמדות הטכניקות הדרושות להצלחה במבחן, ומיחידות לימוד אנגלית מכוון TOEFL, הכוללות חוקי דקדוק ותחביר של השפה האנגלית [מילות קישור, חלקי דיבר, זמנים חשובים ועוד]. בנוסף, לכל שיעור מגיע התלמיד לאחר שהעשיר את אוצר המילים שלו בלפחות 40 מילים מרשימת המילים החשובות לבחינה ש-TopPrep מספקת לצד דרכים יעילות ללימוד מילים אלה.

 

מבנה קורס TOEFL ב-TopPrep


א. הבנת הנקרא [Reading Section]

הפרק הראשון במבחן TOEFL כולל 3-5 קטעי הבנת הנקרא ושאלות על קטעים אלה. הקטעים לקוחים ממגוון תחומים מדעיים ואקדמיים ומכילים מושגים מדעיים שאינם תמיד מוכרים לנבחן. מספר השאלות על כל אחד מהקטעים גדול [12-14 שאלות על כל קטע], והזמן המוקצב למענה עליהן מוגבל.


ב-TopPrep תלמדו שיטת עבודה אשר שמה דגש על ניצול מיטבי של הזמן. אצלנו תלמדו כיצד יש לגשת לקריאת הקטעים וכיצד לאתר מידע בקטע במהירות וביעילות. בנוסף, תלמדו לזהות את כל סוגי השאלות המופיעים בפרק הבנת הנקרא ותקבלו כלים שיעזרו לכם לפתור כל סוג שאלה בצורה אפקטיבית כגון זיהוי המסיחים הנפוצים. הכרות עם נושאים דקדוקיים ותחביריים הנלמדים בקורס כגון מילות קישור מסייעת רבות בהבנת הקטעים ובהתמודדות איתם.

ב. הבנת הנשמע [Listening Section]בפרק זה, הפרק השני במבחן,ה-TOEFL  מאזין הנבחן למספר הרצאות ושיחות. לאחר כל שיחה או הרצאה, יש לענות על 5-6 שאלות הבודקות את הבנתה. השיחות וההרצאות אינן קצרות, והן כוללות פרטים רבים שיש לזכור על מנת לענות נכון על השאלות. בזמן ההאזנה, הנבחן יכול לכתוב לעצמו הערות על דף טיוטה ולהיעזר בהן בשלב המענה על השאלות, אולם יש לעשות זאת בתמציתיות ובזריזות כדי לא להחמיץ את הנאמר בקטע.

ב-TopPrep תלמדו מה מומלץ לכתוב וכיצד לארגן נכון את דפי הטיוטה שלכם. כמו כן, בדומה לפרק הבנת הנקרא, תלמדו לזהות את כל סוגי השאלות המופיעים בפרק הבנת הנשמע, תקבלו כלים לפתרונן ותתרגלו האזנה למספר רב של שיחות והרצאות.

ג. דיבור [Speaking Section]פרק זה, השלישי במבחן, מורכב משש משימות. בשתי המשימות הראשונות מתבקש הנבחן להביע את דעתו בנושא מסוים במשך 45 שניות. שאר המשימות הן משימות משולבות, כלומר בודקות לא רק את מיומנות הדיבור של הנבחן אלא גם מיומנויות נוספות. שתי משימות מתחילות בקריאת קטע קצר והאזנה לקטע נוסף על אותו נושא. לאחר מכן יש לענות בעל פה על שאלה שעוסקת בתוכן שני הקטעים. בשתי משימות הדיבור האחרונות, יש להאזין לקטע ולענות בעל פה על שאלה לגבי קטע זה. בארבע המשימות המשולבות, נדרש הנבחן לדבר במשך דקה. פרק הדיבור דורש את ההכנה הרבה והיסודית ביותר, וזאת ממספר סיבות. ראשית, הזמן הקצר המוקצב למתן תשובה בעל פה והצורך לענות על השאלות באופן מלא בזמן זה. שנית, מרכיב הלחץ הפסיכולוגי, הנובע מהדרישה לדבר באנגלית, באופן ברור ושוטף, על נושא לא מוכר שזה עתה נחשפתם אליו. לבסוף, הזמן המוקצב לנבחן לתכנן את תשובתו קצר ביותר [15-30 שניות].


ב-TopPrep תלמדו כיצד לנצל את שלב הקריאה וההאזנה במשימות המשולבות כדי להתחיל לתכנן את תשובתכם. תלמדו כיצד לנצל באופן יעיל את הזמן הקצר המוקצב לתכנון התשובה וכיצד לארגן את תשובותיכם בצורה מסודרת וממוקדת, תוך התייחסות לתוכן הנדרש. תרגול משימות דיבור בכל שיעור יעזרו לשפר את מהירות ושטף הדיבור שלכם ולעמוד בזמנים. כמו כן, תקבלו משוב שוטף על הגייה לא נכונה של מילים, תלמדו כללי הגייה נכונה באנגלית ותקבלו הכוונה לגבי תיקון המבטא שלכם על מנת להישמע מובנים יותר לבוחנים דוברי האנגלית שיקבעו את הציון שלכם.


ד. כתיבה [Writing Section]בפרק הכתיבה, הפרק הרביעי והאחרון במבחן, על הנבחן לכתוב שני חיבורים בזמן כולל של 50 דקות. הפרק בודק את איכות הכתיבה מבחינת ארגון החיבור, המבנה שלו, תקינות השפה ותוכן החיבור - עד כמה הוא רלוונטי לנושא שעליו התבקש הנבחן לכתוב, עד כמה הנימוקים בהם השתמש הנבחן משכנעים וכולי. החיבור הראשון הוא מטלה משולבת: ראשית, הנבחן קורא קטע קצר, לאחר מכן הוא מאזין לקטע שמיעה באותו נושא, ולבסוף עליו לכתוב חיבור אשר מספק מענה לשאלה אשר מתייחסת לשני קטעים אלה. בחיבור השני, על הנבחן להביע את דעתו בנושא מסוים ולנמק דעה זו. על מנת להצליח בפרק זה, יש ללמוד את כללי כתיבת חיבור הדעה והחיבור הפורמאלי, להתאמן בכתיבת חיבורים ולקבל עליהם משוב מקיף ממורה מקצועי אשר מכיר את הדרישות הספציפיות של מבחן TOEFL.

 

ב-TopPrep תלמדו את הכללים לכתיבת חיבור דעה וחיבור פורמאלי, תקבלו טיפים לשיפור הרמה הדקדוקית והסגנונית של החיבורים ותבינו לעומק את הדרישות השונות של שני סוגי החיבורים. במהלך הקורס תתרגלו כתיבה של שני סוגי החיבורים ותקבלו ליווי צמוד הכולל בדיקה יסודית של החיבורים שכתבתם, תיקון שגיאות, הערות על תוכן החיבורים ואיכות הנימוקים, והצעות לשיפור החיבור הבא.תלמידים ממליצים על קורס TOEFL ב- TopPrep


קטי חלפין, תלמידת TOEFLכדי להתקבל ללימודים בארה'ב, הייתי צריכה לעבור בחינת TOEFL. נותרו 4 חודשים עד הגשת המועמדות, ורמת האנגלית שלי הייתה נמוכה. התקשיתי בדקדוק, בהבנת הנקרא ובכתיבת החיבורים בנושאים מוגדרים.


הגעתי ל-TopPrep  עם המון חששות, אחרי שיעורי ניסיון ב-2 מקומות נוספים. כבר בשיעור הראשון הבנתי שזה מה שאני צריכה. אורית בנתה לי תוכנית מסודרת ואינטנסיבית שטיפלה בבעיות הייחודיות שלי, ציידה אותי בהמון טיפים חיוניים, והעלתה לי את רמת האנגלית שלי בצורה מדהימה. במבחן TOEFL השגתי ציון מעל דרישות המינימום של המקומות אליהם רציתי להתקבל.


המון תודה לאורית. ממליצה בחום על קורס ה-TOEFL  של  TopPrep.


רעות רבהון, תלמידת TOEFL

 

ל-TopPrep הגעתי כחודש לפני המבחן, לא האמנתי שבזמן ב'כ קצר אצליח להשיג את התוצאה המבוקשת ללימודים בארה'ב. לאחר פגישה אחת, אורית התאימה לי לו'ז צפוף המותאם לצרכי האישיים, ובאופטימיות אמרה שאצליח לעמוד בדרישות. עם המון איכפתיות, מקצועיות ותמיכה, תוך זמן קצר הצלחתי להעלות את הציון לרמה הנדרשת באוניבסיטאות.
למבחן ניגשתי בבטחון מלא, ובידיעה כי בעזרת הידע וטכניקות הלימוד אותן רכשתי אצל אורית אצליח להוציא ציון גבוה מספיק- וכך באמת היה.
ממליצה מכל הלב
רעות

 

חמי, תלמיד TOEFLאל TopPrep הגעתי לאחר שניגשתי למבחן טופל אליו למדתי לבד, בו קיבלתי ציון הנמוך מהמינימום אותו הייתי צריך. מכיוון שאת הניקוד הנמוך קיבלתי בחלקים של הכתיבה והדיבור, השיעורים שלי עם אורית התמקדו בחלקים אלה, כאשר בנוסף כתבתי מספר חיבורים בבית אותם אורית בדקה ותיקנה.


הציון שקיבלתי במבחן השני, לאחר הלימוד עם אורית, היה מעבר לכל הציפיות שלי ... בחלק של הדיבור קיבלתי 28 לעומת 23 במבחן הראשון, ובחלק של הכתיבה קיבלתי 27 לעומת 22 במבחן הראשון.


הדבר שהכי אהבתי אצל אורית הוא היחס האישי והרצון שלה להבין בדיוק את הבעיות של התלמיד ולנסות לפתור אותם. לי היא נתנה מספר דגשים מאוד חשובים בדיבור, שהם הרבה מעבר למערך השיעור הרגיל. גם בחיבורים המתוקנים שקיבלתי מאורית היו מספר דגשים אשר יישמתי בקלות ושיפרו את הכתיבה שלי משמעותית.


מומלץ בחום ובהצלחה...


חמי


Chemivider@yahoo.com

 


אחראיות על הקורס: קורס TOEFL ב-TopPrep הוא הקורס האיכותי ביותר. בכדי שתוכלו גם אתם להצטרף באחריות ובביטחון מלא, אנו מעניקים לכם את הזכות להחליט שלא להמשיך את הקורס עד 48 שעות לפני המפגש השני ולקבל את כל כספכם בחזרה למעט החלק עבור השיעור הראשון.

 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS