לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

מרכז להשכלה והדרכה - קואוצינג בצפון

לימודי אימון אישי קאוצ'ינג 

אימון אישי COACHING הינו תחום שמיום ליום תופס מקום יותר מרכזי בחיינו. יש לנו את האימון האישי, הזוגי, העסקי, אימון לדיאטה ותזונה, אימון מנטאלי לספורטאים ועוד. נראה שאין תחום בו האימון לא נודע.

מדובר על שיטת התערבות שצמחה מתוך עולמות הספורט, הפסיכולוגיה ומנהל העסקים ומציעה דרך התמודדות יעילה ומקדמת עם אתגרים [בעיות או מטרות] ויכולת להגיע להישגים- גם כאלה שאולי כבר נראו בלתי אפשריים.

עם התעצמות התחום, גדל הביקוש למאמנים בכלל ולמאמנים בתחומי נישה ספציפיים בפרט. מדובר על תחום עיסוק מרתק ודינאמי, בו זוכים להשפיע על חיי אנשים ובמקביל לצמוח מהבחינה האישית כל הזמן. כל אחד יכול למצוא בעולם זה את הפינה הקרובה אליו, זו שנותנת את הערך המוסף לעשייה בתחומים השונים, גם בתחום המקצועי וגם בתחום האישי.

עקב הביקוש ההולך וגדל למאמנים, ישנה יותר מודעות בקהל המתאמנים [פרטיים ועסקיים כאחד] ועולה הדרישה לרמת מקצועיות של מאמן, עמידה בסטנדרטים מסוימים ותעודות רלוונטיות ממקומות ברי סמכא. כמעט כל חברה, ארגון עסקי, אנשים פרטיים, זוגות, ספורטאים, אמנים ועוד- משתמשים היום בשירותיהם של המאמנים, הקואצ'רים השונים- ומגיעים להישגים והצלחות.


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS