לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
מכללת אוהלו לימודי חוץ
מדריכי גלישה מצוקים
קורס מדריכי הלוויק
קורס מאמני כושר אישי
קורס מדריכי יוגה
קורס מדריכי כדורגל
קורס מאמני כדורסל
קורס מאמני כדורעף
קורס מאמני קראטה
מדריכי שחייה
הכשרת מדריכי פילאטיס
קורס מדריכי כושר גופני ובריאות
קורס מדריכי מקצועות המחול והאירובי
קורס מדריכים לחיזוק מנטאלי דרך הספורט
מדריכי טריאתלון

מכללת אוהלו - לימודי חוץ בית הספר למקצועות היין

בית הספר למקצועות היין

בואו והצטרפו לביה'ס למקצועות הכרם והיין של מכללת  'אוהלו' בקצרין.
בואו והרימו כוסית יין פרי יצירתכם במסלול לימודים ייחודי למקצועות היין.
לימודים מהנים ומעניינים בסביבה עוצרת נשימה הצופה ממרומי רמת הגולן  אל הכנרת.
תכנית הלימודים הינה בשיתוף המכללה למקצועות היין CFPPA שבעיר Beaune שבחבל Bourgogne שבצרפת.

במכללת 'אוהלו' בקצרין,  עיר היין שבגולן החלטנו להרים את הכפפה ולרקוח את תכנית הלימודים הראשונה מסוגה והיקפה בישראל, תכנית ייחודית ושלמה למקצועות היין.
בלימודי חוץ של מכללת 'אוהלו' מביא לכם המתעניינים בתחום היין, את הבשורה לה חיכיתם זמן רב. לחובבי ושוחרי היין ותרבות היין, לעוסקים בתחום ביקבים התעשייתיים וביקבי הבוטיק, לבני קיבוצים ומושבים אשר מחזיקים בקרקעות או בכרמים. לכל אלה שחשבו אולי להסב את עצמם בצורה מקצועית ומדעית לענף ייצור היין המרתק והרווחי. הנה באה ההזדמנות להצטרף לענף מרתק המתפתח בצורה מדהימה בארץ, ושלו תוכלו להביא את התנופה הנדרשת.
התוכנית, המוצעת במסגרת ביה'ס , מורכבת מארבעה אשכולות לימודים מרכזיים: מקצועות היסוד, מקצועות החקלאות הכרם והגפן, מקצועות מדעי היין וייצור היין ומקצועות ניהול ושיווק היקב והיין. בסיום הלימודים יקבלו הבוגרים תעודה מקצועית של 'בוגר מסלול לימודי היין' של המכללה ושל בית הספר ליין CFPPA  בבון [Beaune] שבחבל Bourgogne  בצרפת. תוכנית הלימודים מתפרסת על פני שנתיים מלאות, סה'כ כ-1600 שעות לימוד.
את התוכנית מובילים מנהל בית הספר מר שלום בלייר  מנכ'ל יקבי רמת הגולן לשעבר, טל פלטר רכז מקצועי של ייצור היין, יינן ובעל 'יקב פלטר' יחד עם סגל המרצים של התוכנית אשר חלקם מגיעים מהמכללה האקדמית אוהלו  ו- CFPPA שבצרפת, וחלקם האחר הינם ממובילי ייצור היין וגידולי הכרמים בארץ. כולם עם ניסיון עשיר בהוראת התחום הדיציפלינארי של מקצועות היין והכרם. 
הלימודים בביה'ס למקצועות הכרם והיין  של מכללת אוהלו, יתקיימו במשך יום וחצי בשבוע באופן מרוכז, כך שמי שמעוניין לשלב עבודה ולימודים, יוכל להתנתק מהעבודה, לעלות לגולן, לשבור את השגרה, ולהרחיב את הדעת וגם לייצר במקום כמה עשרות בקבוקי יין לשימוש או שיווק עצמי.
בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במגוון תפקידים בתעשיית היין בארץ ובחו'ל. כמו כן, תינתן להם האפשרות לעמוד בבחינות ההסמכה בצרפת אשר מקנה להם תעודה מקצועית צרפתית שהיא כרטיס הכניסה להשלמת לימודים לתואר ראשון במדעי היין באוניברסיטה בצרפת בשנה אחת.
לסיכום, לרשותכם עומדת מסגרת לימודית ייחודית ומצליחה במקצועות הכרם והיין, בסביבה מרתקת במכללת אוהלו שבקצרין המביאה קורטוב ארץ ישראלי בטעמי ארץ הגולן, עם תכנית צרפתית בניחוח פרובנס, לה מתווספת תפיסת ייננות בגישה האוסטרלית אותה מביא טל פלטר  והרי לכם נוסחה מנצחת, אשר בה ייצור יין במחיר נגיש יחד עם רקיחת סדרת דגל ייחודית המתאפיינת ברעננות וחיוניות עומדים בבסיס התפיסה של בית הספר ליין ולעומדים בראשה.
על מנת להתקבל לתכנית ייחודית זו, על המועמדים ללימודי הכרם והיין למלא:
1. פרטים אישיים בטופס הרשמה שנשלח אליכם.
2. להגיש קורות חיים.
3. לעבור ראיון אישי אצל ראש בית הספר למקצועות היין.
4. לשלם מקדמה ודמי הרשמה על סך 1500 ₪ [במקרה של ביטול תוחזר המקדמה ללא דמי הרשמה בסך 500 ₪].

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS