לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קמפוס - לימודי רפואה באיטליה

לימודי רפואה באנגלית באיטליה
באיטליה קל יותר ללמוד רפואה במיוחד עכשיו שנפתחו מסלולי לימודי רפואה בשפה האנגלית עבור סטודנטים מכל העולם. אוניברסיטאות מובילות ברחבי ארץ המגף מאפשרות לישראלים שלא יכולים או מעוניינים לעבור את תהליך הקבלה המפרך שמחכה להם באוניברסיטאות בארץ ועדיין ליהנות מתנאי לימודי מצוינים באוניברסיטאות איכותיות בעלות הזולה ביותר של לימודי רפואה במערב אירופה. כל מה שצריך לעשות זה להציג מבחן בגרות ללא קשר בממוצע הציונים הסופי וציון פסיכומטרי שלא משנה מה הוא, לעבור מבחן שפה ומבחן מקצועות כדי למממש את החלום.
באיטליה מחכה לסטודנט מישראל לימודים מצוינים אצל מרצים בעלי שם עולמי בשלוש אוניברסיטאות מצוינות במוקדים אטרקטיביים באיטליה: אוניברסיטת פביה, אוניברסיטת מילנו סטטל ואוניברסיטת רומא לה-ספיינצה. שתי האחרונות מדורגות בין 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם בלימודי רפואה !
העובדה שכעת ניתן לעבור בחינות בשפה האנגלית וללמוד את התואר ברפואה בשפה ששגורה בפינו מגיל צעיר מגדילה באופן משמעותי את הסיכויים להתקבל ללימודים.
ללימודי רפואה באנגלית באיטליה יש יתרון בולט והוא היתרון הכספי, עלות שכר הלימוד לשנה נעה בין 3000-4000 אירו בלבד, כשבנוסף מציעות האוניברסיטאות מגוון מלגות על בסיס סוציו אקונומי שיכולות להוזיל משמעותית את העלות שנמוכה ממילא.
העלות החודשית למחיה באיטליה אף היא אטרקטיבית מאוד ונעה בין 750-850 אירו, כשפביה זולה יותר לעומת מילנו ורומא שנחשבות לערים יקרות יותר למחיה. עם זאת, חשוב לציין שבאיטליה מתכונת הלימודים הנהוגה באוניברסיטאות גמישה יחסית כך שסטודנטים יכולים לעבוד במקביל ללימודי התואר ולהתפרנס. שגרירות איטליה בישראל מציעה לסטודנטים ויזה מסוג D שלמעשה מאפשרת לישראלים שלומדים באיטליה לעבוד בצורה חוקית עד 20 שעות שבועיות. שכר המינימום לשעת עבודה באיטליה הוא 6 אירו, כך שבהחלט ניתן להרוויח סכום סביר של כסף למימון המחיה באיטליה בעת לימודי רפואה.
כדי לשפר את סיכוי הקבלה ללימודים באיטליה, מומלץ לעבור מכינה ללימודי רפואה שמכינה היטב את המועמדים למבחני הקבלה הן למבחן השפה, כיוון שהשליטה צריכה להיות בשפה אקדמית שתאפשר לסטודנט להתמודד עם סמינריונים, עבודות ומבחנים באנגלית וידע מקצועי במקצועות עליהם נבחנים בעת מבחני המיון לרפואה כמו ביולוגיה, כימיה, מתמטיקה, פיזיקה ברמה של 4 יח'ל.
רוצים ללמוד רפואה באנגלית באיטליה? מומחי קמפוס לימודים ילוו אתכם באופן אישי וללא תשלום בתהליך בחירת המסלול המתאים לכם ביותר, החל מהגשת המועמדות, דרך הביורוקרטיה ועד הנסיעה שלכם לאיטליה.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS