לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי גרפולוגיה
לימודי נטורופתיה
לימודי פסיכותרפיה
לימודי רפואה סינית
לימודי רפלקסולוגיה
לימודי שיאצו
לימודי תזונה
עיסוי תינוקות
לימודי ארומותרפיה
לימודי סו- ג'וק רפואה קוריאנית
לימודי עיסוי לנשים
לימוד פרחי באך

המכללה לרפואה משלימה


המכללה לרפואה משלימה קיימת מזה למעלה מ-20 שנה, ומקיימת חטיבה מיוחדת ונפרדת ללימודים באוירה וברוח יהודית. במסגרת זו, קימת הפרדה בין נשים וגברים, לפי דרישות ההלכה. כמו כן, הותאם סגל ההוראה לצרכים המיוחדים הנדרשים מאופיה המיוחד של החטיבה. במהלך זמן פעילותה זכתה החטיבה להצלחה ראויה לציון, והספיקה להקים כבר דור של מטפלים ברמה גבוהה במיוחד.


המגמות ומערכת הקורסים בכלל – זהים, ושווים גם בסטנדרטים - הן של ההוראה והן של הדרישות מהסטודנטים. כמו כן, ההסמכות, התעודות והתארים הינם זהים ומוכרים באותה מידה. כך, גם בחטיבת בינה מתקיימת כיום תוכניות לימודים ברמות הגבוהות ביותר ובסטנדרטים אקדמיים בינלאומיים, בשתי מגמות עיקריות; נטורופתיה ורפואה סינית.


תוכניות הלימודים בשתי המגמות מוכרות ע'י כל האיגודים המקצועיים בישראל. החל משנת 2007, בשתי המגמות ניתן לקבל – בנוסף לתעודות המקצועיות בקורסים הספציפיים ותעודות הבוגר בכל מגמה - גם תארים אקדמיים [תואר ראשון - .B.A, שני - M.A. ושלישי Ph.D] בינלאומיים, וכן תארים מקצועיים בינלאומיים. במסגרת תוכניות הלימודים באקדמיה נלמדים גם מגוון מסלולים במקצועות הספציפיים של הרפואה המשלימה.


 
 


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS