לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המרכז הרב תחומי - קורס קוסמטיקה

במרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מעניקים לתלמידות ידע בסיסי ונרחב של כל התחומים הקשורים לתחום הקוסמטיקה. קורס לקוסמטיקה, מהווה את ליבת בית ספר וכולל לימוד מקיף ומעמיק של עבודת הקוסמטיקאית בעידן הקוסמטיקה הטכנולוגית/רפואית המתקדמת.
הלימודים יכללו התמקצעות בתחום אבחון סוגי העור השונים, תוך הבנה מעמיקה במגוון הטיפולים השונים והשלכותיהם על אותו סוג עור וכל זאת בשימוש במגוון רב של מוצרים ממיטב מעבדות הקוסמטיקה בארץ ובעולם וכן שימוש והכרת הציוד הטכנולוגי / רפואי הקיים היום בעולם.
כמו כן יילמדו את השיטות החדשות בתחומי האיפור, סידור ועיצוב הגבות, השיטות השונות להסרת שיער ועוד, וכל זאת במסגרת קורס הקוסמטיקה.
במרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה, אנו רואים הכרח לא רק ללמדך את המקצוע, אלא גם לתת את הכלים להצליח בו ברמה העסקית. אנו נעמיק ונעשיר במסגרת הקורס את הידע גם בתחום מיתוג ושיווק המכון בעידן בו התחרות הינה הזדמנות לכל בעל מקצוע.
השיעורים של הקורס לקוסמטיקה במרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מועברים על ידי אנשי מקצוע מנוסים, עם ידע רב בכל תחומי הקוסמטיקה והכרה רחבה ועמוקה של כל השיטות הקיימות היום בעולם הקוסמטיקה.
•  הקורס באישור משרד התמ'ת  •  ניתן לתשלום ע'ח הפיקדון.
קורס לקוסמטיקה – לומדים את כל השיטות החדשות
לצד לימודי התיאוריה, אשר יכללו מגוון רב של נושאים החל בהתפתחות הקוסמטיקה מאז ועד ימינו, ומה העתיד צופן בחובו בתחום זה, וכלה בלימודי אנטומיה, דרמטולוגיה, כימיה קוסמטית ועוד, יהיו שעות רבות של לימוד מעשי של השיטות הישנות והמוכרות על ידי רובנו. רק לאחר שהתלמידות יכירו היטב את שיטות העבודה המוכרות והבסיסיות, הן יוכנסו לסוד העבודה של השיטות החדשות.
קורס לקוסמטיקה – עובדים עם מוצרים איכותיים
בשיעורים של קורס לקוסמטיקה במרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה התלמידות עובדות רק עם חומרים איכותיים. היות ומדובר בהרבה שיעורים מעשיים, בית הספר אינו מוכן להזיק לעור הפנים של התלמידות, או של משתתפים אחרים בשיעורי המעשה על ידי שימוש בחומרים ירודים. ולכן, כשהתלמידות מתאמנות בעבודה מעשית, המוצרים שהן עושות בהם שימוש, הינם מוצרים של החברות המובילות בתחום הקוסמטיקה העולמית.
הציוד שעליו לומדות ועובדות התלמידות בעת השיעורים של קורס לקוסמטיקה, הינו ציוד חדיש ומתקדם ביותר, ובתנאים של כיתות ממוזגות, אטומות לרעש חיצוני, ועם הפסקות בין השיעורים.
צוות ההוראה
המדריכים הינם מדריכים מנוסים, ומגלים סבלנות והבנה למי שמתקשה בתחילת הלימודים בהבנה או ביישום המעשי של חלק מהחומר. בזמן השיעורים המעשיים של קורס לקוסמטיקה, מדריכות הקורס נמצאות כל העת צמודות לעבודתן של התלמידות, מעירות, מתקנות ומשבחות וכל זאת, באווירה חמה ומשפחתית. אנו מאמינים כי סביבת לימוד חיובית הינה בסיס להצלחה, ועל כן אנו רואים בכל תלמיד, שותף חדש במשפחת הקוסמטיקה בכלל, ואנו בפרט. לכולם, למדריכים ולתלמידות אהבה ומטרה משותפות. האהבה לתחום הקוסמטיקה, והמטרה, להצליח בקורס ולהוציא לדרך מחזור חדש של קוסמטיקאיות מוכשרות ומקצועיות.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS