לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון - עמוד ראשי

אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר ראשון בקרימינולוגיה


תואר ראשון בקרימינולוגיה עם מוקד העשרה לבחירה בתחומי הפשיעה


המרכז האוניברסיטאי באריאל מציע תוכנית לימודים ייחודית, המשלבת תואר ראשון בקרימינולוגיה עם בחירה באחד משלושת המוקדים הבאים: מניעת שחיתות ועבריינות צווארון לבן, ביטחון וטרור ופשיעה ועבירות מחשב. מסלול יוקרתי זה, הנלמד במיטב האוניברסיטאות בעולם, פותח בפני הסטודנטים תחום מרתק ועדכני הנמצא במרכז השיח הציבורי בישראל ובעולם. הלימודים כוללים גם עבודה מעשית– סטאז', אשר מאפשרת לתרגם את החומר הנלמד למציאות בשטח, תוך הנחייה על ידי מרצה מומחה מהמחלקה.


מוקד מניעת שחיתות ועבריינות צווארון לבן- הקורסים משולבים עם לימודי כלכלה ויעסקו בפרופיל של עברייני צווארון לבן: מאפייני העבריין [השונים במהותם מאפיוני עבריין רגיל], הבנת המנגנונים הנפשיים הגורמים לבכירים לפשוע, סוגי העבירות הכלכליות, דרכי איתור העבריין, דרכי הענישה ודרכי השיקום.


מוקד מניעת פשיעת מחשב- הקורסים משולבים עם לימודי במדעי המחשב על מנת לרכוש ידע נרחב בשפות, תכנות וטכניקות תכנות מתקדמות. לסטודנט מוקנים כלים לחשיבה אנליטית, ידע והבנה בדרכי הפעולה של מחשבים והשימוש בהם, וכן ניסיון מעשי בתכנון ובניית מערכות תוכנה. במקביל ירכוש הסטודנט הבנה מעמיקה בתחום עבירות המחשב והבנת מניעיי עברייני מחשב. כמו כן, תעסוק התוכנית באיתור עברייני מחשב, הענשתם ושיקומם.


מוקד ביטחון וטרור- המסלול המוצע עוסק בפשיעה על רקע אידאולוגי ומשולב עם לימודי מזרח תיכון ומדעי המדינה. התואר כולל עולם ידע ייחודי שיקנה לסטודנטים הבנה מעמיקה בתחום הטרור לסוגיו. הקורסים יעסקו בנושאי טרור וגרילה, אינטרנט וטרור, ההיסטוריה של הטרור, הטרור הכלכלי, תורת המודיעין, המניעים לפשיעה של הטרוריסט האידיאולוגי, המבנה הפסיכולוגי של הטרוריסט האידיאולוגי, הדרכים למניעה ולהתמודדות עם טרור ועוד.

מעבר למוקדי ההעשרה, התואר כולל את קורסי הבסיס של שתי המחלקות הנלמדות, כפי שנלמדים בכל מוסד אקדמי בארץ ובעולם.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS