לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי מחשבים - עמוד ראשי

הטכניון לימודי המשך - בודקי תוכנה

• בודקי תוכנה [חיפה+ ת'א]
תחום פיתוח התוכנה הינו תחום מוביל וחשוב בשוק העבודה כיום. תוכנה מקיפה אותנו במוצרים רבים בחיינו [מוצרי תקשורת, מכשור רפואי, מכוניות, אינטרנט, בנקים, ועוד]. חלק חשוב מפיתוח התוכנה הינו בדיקתה ותיקון התקלות שנמצאו. תפקידו של בודק התוכנה הוא לתכנן ולהריץ בדיקות על התוכנה במטרה למצוא תקלות ולוודא את עמידתה בדרישות שהוגדרו מראש. הבודק עובד בשיתוף עם מפתח התוכנה, במטרה להעלות את איכותה. על בודק תוכנה מקצועי להכיר מתודולוגיות ושיטות עבודה, מושגים מקצועיים בתחום פיתוח ובדיקות התוכנה, סטנדרטים של איכות וכלים בתחום, על מנת לבצע את עבודתו בצורה היעילה ביותר.
הבודק הינו בעל ראייה מערכתית של כלל המערכת הנבדקת וצרכי הלקוחות ומהווה הסמכות המקצועית המאשרת את איכות התוכנה לפני שחרורה לשוק.
קורס זה מכשיר את התלמיד לעבוד כבודק תוכנה ידני ואוטומטי ומספק את כל הידע המקצועי, התיאורתי והמעשי העדכני ביותר בשוק כיום.
בנוסף, הקורס מכין את התלמיד למבחן ההסמכה הבינלאומי בבדיקות תוכנה, המוכר ע'י יותר מ-40 מדינות ומהווה אסמכתא למקצועיות הבודק. הקורס מכין את התלמיד לעבודה בתחום ההיי טק, במקצוע מבוקש, מיידית עם סיום הקורס.
מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS