לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות
לימודי מחשבים - עמוד ראשי

הטכניון לימודי המשך - ניהול ופיתוח אתרי אינטרנט

סניף חיפה בלבד

מהפכת האינטרנט משנה את העולם כל יום, מאות אתרים ואפליקציות עולים לרשת ובכך מגדילים ומעצימים את המהפכה המקוונת. מסלול זה מיועד לכול מי שרוצה להוביל ולקחת חלק במהפכת האינטרנט. המסלול מלמד את היסודות והקונספטים הקיימים בתעשייה וזאת על מנת לפתח, לנהל ולעצב אתר אינטרנט דינאמי ואפליקציות אינטרנט. כחלק מהמסלול יבנה כול סטודנט אתר אינטרנט לשימושו האישי, בליווי המרצים.
בוגרי המסלול ישתלבו בתפקידים של מנהלי פרויקטים בפיתוח אתרי אינטרנט. תפקיד הכולל עבודה מול לקוחות, אפיון אתרי אינטרנט, פיתוח וליווי פרויקט החל משלב ההקמה ועד שלב העלאת האתר לרשת, ותחזוקה שוטפת בניהול משימות לפיתוח.
מטרות המסלול:
כרטיס כניסה לעולם הפיתוח ולעולם האינטרנט.
הכשרה מלאה לתפקיד ניהול פרויקטים באינטרנט ופיתוח אתרי אינטרנט
הכשרת מפתחי אינטרנט מומחים ועצמאיים, שיקימו וינהלו אתר אינטרנט מורכב.
הבנת עולם האינטרנט בכל שלביו תוך קבלת ארגז כלים מקצועי בתחום
יתרונות המסלול:
אחד היתרונות הבולטים במסלול זה הינו השילוב בין האקדמיה והתעשייה. כחלק בלתי נפרד מהקורס ילמדו וליוו את הסטודנטים, אנשי מקצוע מחברת דרונט, מרצים מהשורה הראשונה בניהול ופיתוח אתרי אינטרנט. המסלול מקנה את כול הכישורים הנדרשים כדי לפתח אתר מלא ואפקטיבי החל משלב הרעיון ועד לשלב עלייה לאוויר, תוך שמירה על כללי קידום אתרים SEO, שיווק באינטרנט, פיתוח אפליקציות, חוויית משתמש UX, ניתוח התנהגות גולשים פרסום באינטרנט ועוד. במסלול ישנו דגש על הצד המעשי - שעות תרגול הוכנסו כחלק ממערך הלימודים, וכוללים פרויקט בניית אתר אישי של כול אחד מהסטודנטים, פרויקט המאפשר לפתח את יכולת הלמידה העצמית והעשרה.
הקורס בא לענות על הצרכים המשתנים במהירות בעולם האינטרנט, ומחליף את קורס בניית אתרים, בכך שהוא מקנה את הידע המקיף שלו זקוק היום מפתח אתרי אינטרנט בתחומים של אפיון, עיצוב, תמיכה במובייל, קידום אתרים, שיווק וניהול פרויקטים באינטרנט.

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS