לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

המרכז ללימודי אמנות - מכללת אחוה


אם תמיד נמשכת לאמנות ומעולם לא העזת – עכשיו זה הזמן ! העיסוק באמנות מפתח אפיקים חדשים ומזמן ביטויי יצירה המקדמים את הצביון התרבותי והחברתי. המרכז ללימודי אמנות מרחיב את פעילותו ומציע מספר מסלולים אפשריים להשתלבות בו: הכשרת מדריכים לאמנות, תעודת התמחות באמנות לבוגרי המסלול לגיל הרך וקורסים באמנות לקהל הרחב.


ציור אקדמי [בוקר/ערב ]


ציור בצבע למתחילים ולמתקדמים: ציור מהתבוננות בטבע, ציור במסורת אקדמיסטית, טבע ודומם, מיצב ומיצג, דמות אדם, חשיבה ציורית.


 המוזיאון סובל מפיצול אישיות - תשע'ד


מדוע צריך מוזיאון בעידן הדיגיטלי ? ביקור של קהל בתצוגה, היסטוריה בת 200 שנה בלבד. מה הופך את המוזיאון לאטרקטיבי בעולם רווי הצעות לשעות הפנאי ולחינוך הבלתי פורמאלי?


עיצוב קרמי [בוקר /ערב- תשע'ד]


היכרות עם החומר הקרמי לסוגיו, לימוד שיטות בנייה במשטחים ובחוליות, חשיפה לגישות בעיטור-צבע וחריטה, תוספות וגריעות, התמקדות בעבודה בתהליך אישי.


צבע בטבע - תשע'ד


קורס מעשי לציור בחוץ. קורס במסגרתו הלומדים יעזבו את הסטודיו ה”בטוח” על קירותיו המגוננים והתאורה הקבועה, וייצאו אל “השטח”, בו יתרגלו מיומנויות וטכניקות של ציירי ה-“Plein-Air” כדוגמת האימפרסיוניסטים, אסכולת ברביזון, והציירים הפלמיים של ימים עברו.


פיסול פיגורטיבי - תשע'ד


הקורס יעסוק בבעיות ובהיבטים הבאים: הבנה ומחקר יסודיים של הצורה והבעיות הספציפיות שהיא מציבה בתחום  הפיסול.


הכשרת מדריכים לאמנות בחינוך הבלתי פורמלי - תשע'ד


מדריך מוסמך לאמנות - מסלול דו שנתי במסלול אישי 21 ש”ש בשנה. מדריך בכיר לאמנות - מסלול תלת שנתי במסלול אישי 21 ש”ש בשנה. המסיימים את התכנית  בהצלחה יהיו זכאים לקבל תעודת מדריך לאמנות לחינוך הבלתי פורמאלי מטעם המכללה האקדמית אחוה.


 פוטושופ, נדמה לך שאפשר בלי - תשע'ד


הסדנה תתמקד בכלים החשובים בפוטושופ לעיבוד תמונה, על ידי הקניית שליטה בסיסית בתוכנת פוטושופ לעיבוד תמונה והשגת איכות מרבית בעבודה עם קבצי תמונות דיגיטאליות.


סדנת צילום בסיסית - תשע'ד


הקורס מקיף נושאים שונים בצילום ומעניק לסטודנט כלים חשובים בלימודי הצילום. הוא בנוי מהרצאות פרונטאליות, תרגול מודרך, ביקורת עבודות, סדנאות בסטודיו ומחוצה לו, המקנות לבוגרי הקורס ידע רב ויכולת בז’אנרים שונים של הצילום, כמו כן הוא לומד להתפתח כאמן יוצר. הקורס מיועד לכל המעוניין לעסוק בתחום הצילום.


רישום - תשע'ד


יסודות הרישום: רישום יחסי חלל, טכניקות וסגנונות, רישום מודל, רישום מסורתי ורישום אקספרסיבי. יחסי אור - חושך, סדנה רעיונית.


ציור, יצירה כחוויה - תשע'ד


פיתוח תהליכי יצירה בשמן ובאקריליק, יסודות חשיבה לבניית קומפוזיציה בציור. התייחסות ליצירות של אומנים ופיתוח טכניקה וסגנון אישי.


מנדלות למתחילים/למתקדמים - תשע'ד


ציור מנדלה הוא ציור טבעי, המלמד אותנו על הנפש ועל הדרך הפנימית הייחודית של כל אחד למודעות והתפתחות רוחנית.


אמנות, אוספים ועתיקות בהערכה ומסחר - תשע'ד


הקניית כלים מעשיים להכרה והערכה אמנותית וכספית של יצירות ופריטי אמנות, אספנות ועתיקות, ארץ ישראלים ובינלאומיים, לצורכי מסחר ו/או לבניית אוסף מניב.


חינוך לאמנות - תשע'ד


קורס זה חושף אפשרויות לשימוש באמצעים חזותיים ובטכניקות אמנותיות להוראה ולהדרכת אמנות. תרגול ויישום של רעיונות, מושגים ונושאים מעולם האמנות לשפה חזותית וליצירה האישית.


תולדות האמנות - תשע'ד


בקורס נלמד גישות עכשוויות, אקטואליות ומודרניות המותאמות לאקלים התרבותי והחברתי שבו אנו חיים בדגש על האמנות הפלסטית מהתקופה המודרנית ועד ימינו.


סיורים וביקורים בגלריות ובמוזיאונים


המוזיאון הוא מקום מפגש לרוח האדם, הוא אוצר בתוכו שכיות חמדה, יצירות מופת של אלפי שנות יצירה. המוזיאון המודרני בימינו מעורב ולוקח חלק בחיים בכלל ובחיי הרוח והאמנות בפרט. הוא מהווה זירת במה להתרחשויות היצירה העכשווית, המוזיאון מהווה גם ערוץ תקשורת בין היוצר וקהל שוחרי אמנות.


 

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS