לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

בית צבי

בית צבי - בית הספר לאומנויות הבמה, נוסד בשנת 1961 והוא הגדול, הוותיק, המרכזי והיוקרתי בין בתי הספר להוראת המשחק בישראל. הוא מקנה לתלמידיו הכשרה מקצועית ואומנותית מקיפה ןמעמיקה בכל תחומי העבודה בתיאטרון ברמה הגבוהה ביותר, מפגיש אותם עם מגוון רחב של סגנונות וגישות תאטרליות, מעניק להם ידע רחב בתחומי המחזאות והתאטרון ומרחיב אופקים בתרבות ובמסורת התיאטרון.
תכנית הלימודים של המסלול המלא

בית צבי מציע לתלמידיו תכנית לימודים תלת שנתית אינטנסיבית, מבוקר עד ערב, שבסיומה מקבל התלמיד תעודת בוגר. שנת הלימודים מורכבת משלושה שלישים בני אחד-עשר שבועות כל אחד, ובסוף כל שליש חופשה בת שבועיים. הלימודים בשנתיים הראשונות, הכוללים גם תיאוריה והעשרה, נועדו לפתח את היכולת האישית של השחקן יחד עם מיומנות המשחק, הקול והתנועה שלו.
התלמיד בבית הספר בית צבי לומד מגוון רחב של נושאים: משחק, תנועה, פיתוח קול, פנטומימה, סטפס, מחזות זמר, אקרובטיקה, משחק מול מצלמה, ריקוד וכן , תיאטרון קלאסי, תולדות התיאטרון, ביקורת, ניתוח מחזות וסרטים ועוד.
ייחודו של בית הספר בית צבי היא תוכנית הלימודים של השנה השלישית, שנה שבה מעלים התלמידים הפקות מלאות, עם תפאורה, תלבושות ותאורה, למעלה מ- 25 הפקות בשנה, כשכל הפקה מוצגת לפחות 18 פעמים בפני קהל רוכש כרטיסים: כשליש מהפקות אלה הינם ערבים מוזיקליים ומחזות זמר בהם מופיעים עשרות משתתפים על במה אחת.
למידע נוסף נא מלא/י את פרטיך ושלח/י עכשיו..

מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS