לימודים אינפו לימודים אינפו
פורטל לימודים מס' 1 בישראל
www.limudim-info.co.il
מכללות | קורסים
התקשרו עכשיו למידע לימודים 03-921-3193
מידע לימודים טלפוני - מענה אנושי
לימודים  |  כתבות

קורס לימודי יזמות נדל'ן במכללת אפיק - השקעות חכמות בנדל'ן בשילוב לימודי תיווך ותמ'א 38


לימודי קורס השקעות חכמות בנדל'ן בשילוב תיווך ותמ'א 38


שוק הנדל'ן כיום הינו תחום חם ומבוקש מאוד בשל המציאות בה אנו חיים עם התעוררות הציבור בעקבות הצמיחה החדה אותו עובר שוק הנדל'ן. למרות המחאות על יוקר המחייה, שוק הנדל'ן מגלגל היום מיליארדי דולרים בשנה והתחושה היא כי הוא ימשיך ויעלה במספרי רווח עצומים ולכן הופך לתחום מאוד מבוקש הן כמקצוע לחיים והן כמקצוע ללמידה כהעשרה להכנסה נוספת.


קורס נדל'ן הינו הנקודה בה אתם נכנסים לתוך שוק בעל היצע עבודה רחב ומגוון, אך במסגרת הלימודים במכללת אפיק בקורס נדל'ן תקבלו את הכלים המדויקים כיצד לחשוף את עצמכם לקהל רחב יותר של קונים ומוכרים פוטנציאליים. לימודי נדל'ן הם אינם בלבד למשקיעים וסוחרים ותיקים, התחום היום פותח את דלתו לצעירים ומבוגרים כאחד אשר מחפשים שינוי למקצוע מספק, מעניין ומאתגר. כמובן שבשל היותו של תחום הנדל'ן מבוקש מאוד ההכנסה והרווחיות מעסקאות היא גדולה. לימודי נדל'ן הם הכרחיים בכדי להניע עסקאות לתוצאות חיוביות אשר ימצבו אתכם כמקצועיים ומובילים בתחום. מטרתם של הלימודים היא להעניק למשקיעי העתיד בתחום הנדל'ן את ההיכרות עם כללי המשחק בשוק, את היכולת למצוא נכסים, עם מי עלינו לדבר, היכן עלינו לבדוק נתונים, ממה עלינו להיזהר בעסקאות נדל'ן, איך לעבוד מול מתווכים, כיצד אנו משיגים מימון ועוד. במסגרת לימודי נדל'ן מכללת אפיק מעניקה לסטודנטים את ההכשרה המלאה למודלים רבים שיאפשרו להתברג בעולם הנדל'ן בצורה הטבעית ביותר.


הלימודים מתקיימים ברחובות, תל אביב, חיפה וכפר סבא.מידע על מכללת אפיק

מכללת אפיק, המכללה המובילה בארץ ללימודי יזמות ונדל'ן מציעה ערוץ הכנסה נוסף, רווי פוטנציאל.
מטרת הלימודים הינה להכשיר יזמים בתחום הנדל'ן בעלי כלים מעשיים ומנטליים אותם ניתן להתחיל ליישם בשוק הנדל'ן בסיום הקורס. המשתתפים מקבלים ידע נרחב ומעמיק אודות שוק הנדל'ן, אופן ניהול נכסים, זיהוי פוטנציאל ומיומנויות משא ומתן.


הקורס מועבר על ידי צוות מרצים מקצועי ומיומן, שתורם מניסיונו עתיר השנים להכשרה מיטבית של הבוגרים.


תנאי קבלה

הקורס פתוח למעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בכל תחומי הנדל'ן, ליזום ולבצע עסקאות כרכישת דירה, שיפוץ דירה או ייזום פרויקטים בנדל'ן. כמו כן אין צורך בידע או רקע קודם.


תכנית הלימודים

הלמידה תתבצע במפגשים כיתתיים בשילוב אמצעי המחשה חזותיים, מפגשי שטח וחצי שנת ליווי ברכישת נכס ויועץ נדלן אישי שילווה את הסטודנטים בבחירת הנכס שלהם.


במסגרת לימודי קורס נדל'ן נפתחת בפני הסטודנטים האפשרות ללמוד את כל מקצועות הנדל'ן


בין נושאי הלימוד:
נדל'ן מניב - זיהוי מגמות בשוק - זיהוי ובחירת ערים להשקעה - אופן בדיקת נכס - יחסי מחירים - מיומנויות משא ומתן - ניהול נכס מרחוק - התנהלות מול מתווכים - יצירת תשתית לנכסים –התחדשות עירונית – תמ'א 38- פינוי בינוי - נדל'ן ארה'ב – הערכת שווי נכס – משכנתאות - שמאות ועוד תכנים רבים אחרים.

במסגרת הקורס על מנת להטמיע פרקטיקה של הלימוד ידרשו הסטודנטים להגיש עבודת גמר אשר תכיל את כל החומר הלימודי. בנוסף יצאו הסטודנטים לסיורי שטח בנושאים שונים ובערים שונות.


משך הלימודים

הקורס מתפרש על פני 17 מפגשים, אחת לשבוע, בין השעות 18:00 - 21:00 הסטודנטים יוכלו להצטרף לסיורי שטח נוספים בנושאים שונים בהתאם להוראות המרצה.


הסמכה והשתלבות בשוק העבודה

הנושאים אותם אנו מלמדים במסגרת לימודי הנדל'ן הינם רבים ואנו במכללת אפיק שמים דגש להעביר את כל התכנים בצורה המקיפה ביותר תוך הקנייה של כלים פרקטיים וידע רב לסטודנטים ובכך להעניק להם את יכולת ההשתלבות בשוק הנדל'ן בצורה קלה ומהירה  ואפשרות להפיק רווחים בתחום.


בוגרי הקורס יוכלו להמשיך לעבוד בחברות נדל'ן, משרדי תיווך, לפתוח משרדי תיווך עצמאיים, להשתלב בחברות יזמות נדל'ן, לעסוק בתחום הנדל'ן בחו'ל ועוד. זהו מקצוע שיכול לפתוח המון דלתות תעסוקה בארץ ובחו'ל וכמובן חשוב לציין כי בשל היותו מבוקש התחום הינו רווחי, מאתגר, מעניין ומלא בסיפוק.


מלא/י את פרטיך
ונחזור אליך בהקדם

מידע לימודים
תחומי לימודים
מסלולי לימודים
קורסים נוספים
ייעוץ לימודים
פרסום באתר
כל הזכויות שמורות © 2003 לימודים אינפו / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ        תנאי שימוש      כתוב לנו      RSS